Facebook Google+ Twitter

Bytomski koncert "Fundacji Dziecięca Fantazja" z nutą skandalu

Niemiłym akcentem kończył się finał bytomskiego koncertu "Fundacji Dziecięca Fantazja - spełniamy marzenia". A to za sprawą Jana Borysewicza, lidera Lady Pank, któremu na scenie przytrafiła się znana przypadłość, jaką raczył nie raz swoich fanów na koncertach. A to wszystko przed dziećmi, uczestnikami widowiska, które zapadnie na zawsze w ich pamięci.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Gramy z Fantazją" to jedyna taka akcja cykliczna w Polsce, organizowana przez Centra Handlowe M1, Magnolia Park i Centrum Handlowe Ster wraz i na rzecz "Fundacji Dziecięca Fantazja". Fot.Piotr A.Jeleń
"Gramy z Fantazją" to jedyna taka akcja cykliczna w Polsce, organizowana przez Centra Handlowe M1, Magnolia Park i Centrum Handlowe Ster wraz i na rzecz "Fundacji Dziecięca Fantazja". Fot.Piotr A.Jeleń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Super galeria i super akcja. Borysewicz dobry, nawet bardzo dobry muzyk, ale co z tego. Ja myślę że powinien siedzieć w studiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
TW
 • TW
 • 31.07.2011 21:37

Jako dziennikarz a dokładnie "redaktor" bo tak sie Pan tutaj tytułujesz, wprowadzasz ludzi w błąd. Zdjęcie przedstawia Janusza Panasewicza a opis dotyczy Jana Borysewicza. Mam nadzieję że zdaje sobie Pan sprawę z konsekwencji jakie mogą wypłynąć z tej sytuacji. Oczernia Pan osobę Janusza Panasewicza, który zachowywał się w sposób kulturalny. Jako przedstawiciel prasy powinien Pan pisać PRAWDĘ i ze ZROZUMIENIEM dla wszystkich czytających... W kilku słowach wyjaśnię, zdjęcie przedstawiające Jana Borysewicza, prosze podpisać Jan Borysewicz, opisuje Pan sytuację dotyczącą Jan Bo, a wkleja Pan zdjęcia Janusza Panasewicza. I jak tutaj przeciętny Kowalski ma nie zgłupieć... Panie Jeleń więcej PROFESJONALIZMU !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fani Lady Pank
 • Fani Lady Pank
 • 31.07.2011 21:11

Do pana redaktora Piotra A.Jeleń;prosimy pana o zmiane podpisów pod zdjęciami,które pan błędnie podpisał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ban Jo
 • Ban Jo
 • 31.07.2011 21:03

Panie kochany, na zdjęciach 14 i 18 jest właśnie przedstawiony Janusz Panasewicz i przedmówcy mają rację, a pan ich obrażasz... Zdjęcie 19 lepiej właśnie było podpisać 'Borysewicz", bo on tam właśnie jest pokazany. Pan podpisałeś tę fotografię tak, jakby to Borysewicz zachowywał się ok... Wszyscy czytają ze zrozumieniem, a pan mylisz dwie osoby chyba... A poza tym to dziękujemy za materiał- świetne zdjęcia:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
danuta molis
 • danuta molis
 • 31.07.2011 20:33

Podpisy pod zdjęciami są błędne,ponieważ pod zdjęciami numer 14 i 18 jest Janusz Panasewicz który był nienaganny,w przeciwieństwie do lidera zespołu Jana Borysewicza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ * Dzisiaj 19:27 - nie stukaj po klawiaturze i nie gryzmol dyrdymałów, bo gdzie na 14. i 18. zdjęcie przedstawia Panasewicza, i czy zdjęcie 19. opisałem "Borysewicz"? Czy też "Czego nie można powiedzieć o pozostałych członkach grupy, którzy grą i zachowaniem starali się "zneutralizować" wybryk Jana Bo"? Dlatego czytaj tekst ze zrozumieniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dyrdymał
 • Dyrdymał
 • 31.07.2011 19:39

No pewnie, że to dyrdymał... Nieważne, czy podpiszemy kogoś "Borysewicz", czy "Panasewicz". może to w ogóle jeden i ten sam??????? hm??

Komentarz został ukrytyrozwiń
*
 • *
 • 31.07.2011 19:27

Aleś kulturalny... i po co to kłócić się z prawdą? Odtąd milknę, bo nie warto...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ * Wczoraj 14:10, @ * Wczoraj 14:11 - nie stukaj po klawiaturze i nie gryzmol dyrdymałów

Komentarz został ukrytyrozwiń
*
 • *
 • 30.07.2011 14:11

Zdjęcie 18...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.