Facebook Google+ Twitter

Bytomski XX finał WOŚP - granie z pompą w BeCeKu

W Bytomiu na XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza Bytomskie Centrum Kultury. Poza charytatywnym celem imprezy, organizatorzy zadbali o szereg atrakcji.

Gramy z pompą! to tegoroczne hasło bytomskiego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury.

Gramy z pompą! to tegoroczne hasło bytomskiego XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Bytomskie Centrum Kultury / Fot. Plakat organizatora WOŚP w BytomiuWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to już tradycja. W tym roku zagra po raz dwudziesty. W święcie ludzi dobrej woli bierze udział większość Polaków, a najbardziej znany dyrygent w Polsce, Jerzy Owsiak, co roku powiększa skład swojej orkiestry, także za granicą. Bytom dołączył do organizacji imprez, w trakcie których trwa zbiórka funduszy na szczytne cele. Bytomska Orkiestra to koncerty, zabawy i konkursy.

- W tym roku gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli zbieramy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą - relacjonują organizatorzy z Bytomskiego Centrum Kultury.

Oprawę muzyczną podczas tegorocznego bytomskiego finału Orkiestry zapewnią:
Hurt, Heartsgarage, Rahim i Minix oraz Drenkrom. Swoje umiejętności zaprezentują funkcjonariusze Straży Pożarnej i Policji, a goście będą mogli odwiedzić też wioskę Wojów, tajemniczą atrakcję organizatorów. Nie zabraknie także gorącego poczęstunku.

Odbędzie się też kiermasz, na którym będzie można zakupić cenne rzeczy oraz rękodzieła dzieci z przedszkola nr 25 w Bytomiu.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.