Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20376 miejsce

Bytów. Toaleta damsko-męska - "hit" dworca PKS

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2006-08-07 08:21

Panie, aby wejść do swojej części toalety muszą przejść koło męskich pisuarów. Gdzie? W Bytowie na dworcu PKS. Turyści są zszokowani.

Zarządca dworca, czyli PPKS Bytów kupił tylko jeden automat do otwierania drzwi. Zamontowany jest przy wejściu do męskiej częściej toalety. Aby wejść trzeba wrzucić złotówkę. Drzwi do części dla pań zostały zamknięte.
- To bardzo krępujące - skarży się jedna z podróżnych. - Nie jestem pewna czy jak wchodzę lub wychodzę nie natrafię na załatwiającego swoje potrzeby mężczyznę.
- Przed kilkoma dniami zwrócili się do mnie z pretensjami pasażerowie z Zakopanego - mówi Aleksander Antoniuk, dyżurny ruchu. - Twierdzili, że przejechali całą Polskę, a takiego ewenementu nie widzieli. To nie moja wina. Ktoś podjął decyzję na górze, aby zaoszczędzić i zamontowano tylko jeden automat.
To zresztą nie jedyny problem. Od kilku dni automat i tak nie działa. Toaleta jest, a jakby jej nie było. To nie pierwszy ciekawy pomysł na obsługę dworcowej ubikacji. Przed kilku laty ówczesny dyrektor zdecydował zamknąć toalety na klucz, który znajdował się u dyżurnego ruchu. Osoba, która chciała skorzystać z ubikacji, mogła klucz otrzymać, ale tylko po zostawieniu w zastaw jakiegoś dokumentu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.