Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32128 miejsce

Bytowskie morsy z jeziora Jeleń

Bytów. Zimowa niedziela, godzina 13:00. Dla przeciętnego Polaka czas świątecznego obiadu. Dla bohaterów mojego reportażu czas na zimną kąpiel w jeziorze Jeleń...

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Najmłodszy stażem mors rozkuwa lód. Fot. Adam Jutrzenka
Najmłodszy stażem mors rozkuwa lód. Fot. Adam Jutrzenka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Bartosz Jałowiec
  • Bartosz Jałowiec
  • 18.11.2010 15:06

Panie Jarosławie Jakubczak!

Wprawdzie napisał Pan ten post wiele miesięcy temu, ale dopiero teraz go zauważyłem. Mniejsza z tym. Mam nadzieję, że Pan przeczyta moje uwagi na temat tego zdarzenia.

Czy naprawdę nie widzi Pan różnicy pomiędzy TYMI zdjęciami a zdjęciami jakie Pan wykonał podczas imprezy Noc Naturystów, a następnie je opublikował BEZ ZGODY OSÓB FOTOGRAFOWANYCH? Czy dla Pana osoba całkiem naga to to samo co osoba w stroju kąpielowym? Pan wybaczy, ale nie jet Pan małym dzieckiem, żeby nie wiedzieć jaka jest różnica w obu tych przypadkach.

Fotografia naturystyczna jest jak najbardziej dopuszczalna, ale za zgodą osób fotografowanych. Oddzielnej zgody wymaga publikacja takich zdjęć. O ile niewątpliwie uzyskał Pan zgodę naturystów na ich fotografowanie, to na publikację ich nagich wizerunków już nie. Co więcej - opublikował Pan zdjęcie przedstawiające naturystów nie tylko bez zgody, ale i wiedzy fotografowanych osób.

Kiedy emocje opadły to niech Pan wyciągnie z tego zdarzenia wnioski, spróbuje się dowiedzieć we własnym zakresie jaka grozi Panu odpowiedzialność za tego typu czyn no i niech wreszcie Pan się nauczy rozróżniać sytuacje w których zgoda osoby fotografowanej na publikowanie zdjęć jest wymagana, a kiedy nie jest. Jeżeli Pan się nie nauczy rozróżniania co i kiedy wolno, to wcześniej czy później będzie Pan zmuszony do poniesienia odpowiedzialności za swój błąd. A ta niezależnie od jej wysokości jest nieprzyjemna.

Pozdrawiam
Bartosz Jałowiec, naturysta, uczestnik wszystkich edycji łódzkich Nocy Naturystów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Twój przypadek jest ekstremalny. Widać tu, że faktycznie trzeba uważać co się fotografuje i w jaki sposób. Mam nadzieję, że "moje morsy" mi tego nie zrobią :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ też często w ten sposób się relaksuję. Zdjęcia dotyczące podobnej tematyki, wykonałem podczas niedawnej nocy naturystów w Łodzi. Materiał przez krótki czas opublikowany był na W24. Został zdjęty na prośbę niektórych osób widocznych na zdjęciach. Teraz naturyści chcą mi wytoczyć za to sprawę w sądzie... http://www.naturyzm.info.pl/forum/index.php?showtopic=2190&st=30&start=30

Komentarz został ukrytyrozwiń

duży plus

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwszy raz widziałem na żywo jak się morsy kompią i przyznam, że robi to wrażenie. Jak robiłem zdjęcia myślalem, że to szaleńcy... pozytywni i odważni ludzie, ale jednak szaleńcy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ci to mają zdrowie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre zdjęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podziwiam tych ludzi. Plus za zdjęcia +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus dla Ciebie za świetne fotki i dla morsów za kondycję!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.01.2009 14:15

Rewelacyjny oryginalny reportaż i super kadry .
Czarno-białe foty pasują jak najbardziej ! oczywiście plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.