Facebook Google+ Twitter

Cała masa świątecznych filmów do obejrzenia

Zanim ze sklepowych witryn zaatakują nas świąteczne gadżety (Mikołajki, aniołki, lampki i inne) i zanim zasiądziemy do 12 potraw, zasypię was gwiazdkowymi produkcjami. Każdy znajdzie coś dla siebie: dzieci, młodzież, fani komedii i dramatu.

Jack Frost


Michael Keaton, Kelly Preston, Joseph Cross, Mark Addy

Tytułowy bohater realizuje marzenie życia - bycie gwiazdą estrady. Płaci za to straszną cenę - zaniedbuje najbliższych - żonę Gabby i syna Charliego. W Wigilię ginie w wypadku samochodowym. Rok później Charlie lepi bałwana, którego ubiera w szalik i kapelusz taty. Śnieżna postać ożywa za sprawą magii.


Śnięty Mikołaj, Śnięty Mikołaj 2, Śnięty Mikołaj 3: Ucieczka Mikołaja


Tim Allen, Judge Reinhold, Wendy Crewson, Eric Lloyd

Część 1: W Wigilię z dachu pewnego domu spada Mikołaj. Mieszkają w nim - Scott Calvin i jego syn Charlie, którzy, niestety, za sobą nie przepadają. Scott będzie musiał objąć posadę Mikołaja, bo prezenty muszą być rozwiezione na czas!
Część 2: Już od ośmiu lat Scott pełni swoją funkcję sumiennie. Niestety nad jego głową zbierają się czarne chmury: latorośl ma problemy w szkole, a sam święty musi sobie znaleźć żonę, bo inaczej czar pryśnie i straci swoją moc.
Część 3: Pani Mikołajowa zachodzi w ciążę. Jak zwykle stan błogosławiony odbija się dramatycznie na mężu. Scott odstępuje więc od obowiązków Mikołaja i zajmuje się rodziną. Na domiar złego Gwiazdkę chce „przejąć” Jack Frost, zastępujący na stanowisku zarządzającego Laponią Mikołaja.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

aha: "Zanim ze sklepowych witryn zaatakują nas świąteczne gadżety" już atakują...

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak jeszcze raz zobaczę w programie Kevina to... :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.