Facebook Google+ Twitter

Cała Polska pamięta Elvisa Presleya. Akcja w 35.rocznicę śmierci

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-01 13:20

16 sierpnia 2012 roku minie trzydziesta piąta rocznica śmierci jednego z największych artystów XX wieku, Elvisa Presleya. Organizujemy z tej okazji jedyną taką akcją w Polsce, jedyną w Europie, a może i jedyną na świecie. Pokażmy, że cała Polska pamięta Elvisa!

public domain / Fot. Jorge BarriosAlways on our mind!

16 sierpnia 2012 roku minie trzydziesta piąta rocznica śmierci jednego z największych artystów XX wieku, Elvisa Presleya. Z tej okazji na całym świecie przez cały rok organizowane będą różnego rodzaju spotkania fanów, koncerty i pokazy filmów upamiętniające tego wyjątkowego piosenkarza.

Fala Presleyomani nie ominie także Polski. Rozpoczniemy w bardzo nietypowy sposób: wielką, ogólnopolską akcją „Cała Polska Pamięta Elvisa”, do której gorąco chcielibyśmy zachęcić wszystkich fanów.

Na czym będzie polegać akcja?

Polska podzielona jest na szesnaście województw. W każdym z nich mieszkają fani króla rock’n’rolla. Jedni od lat gromadzą się na mniej lub bardziej formalnych meetingach lokalnych, inni spotykają się okazjonalnie na zlotach ogólnopolskich, lecz są także i tacy, którzy nie wiedzą o swoim istnieniu (pomimo, że być może mieszkają po sąsiedzku a łączy ich wspólna pasja i miłość do jednego artysty).

Dokładnie w weekend 6-8 stycznia 2012 zachęcamy do zorganizowania lokalnych zlotów, spotkań fanów w każdym województwie.

Zasady uczestnictwa w akcji są bardzo proste:

1) Osoba, która zechce zorganizować spotkanie fanów proszona jest o kontakt z organizatorami akcji (dane kontaktowe poniżej). Najpóźniej do 1 grudnia 2011 roku prosimy o informacje na temat: miejsca, daty oraz godziny spotkania. Mile widziane będą informacje na temat charakteru spotkania lub krótkiego programu. Informacje te opublikujemy w grudniu na łamach ogólnopolskiego forum fanów Elvis In Person oraz bloga Elvis: Promised Land.
(Laura Grzejszczyk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bolesława Przyćpa
  • Bolesława Przyćpa
  • 10.04.2012 21:41

To, że Elvis brał narkotyki to tylko i wyłącznie jego sprawa. Po głupocie i lekkości z jaką ocenia Pan innych ludzi domniemam, że zliczenie pańskich ułomności wiązałoby się z posiadaniem wybitnych zdolności matematycznych. Jeśli się Pan wypowiada publicznie to proszę korzystać z wiarygodnych źródeł informacji, bo Michael Jackson nie miał więcej z pedofila niż Pan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"jednego z największych artystów XX wieku" - lekka przesada.
Ładnie śpiewał i miał ładnie piosenki, a dzisiejsze siedemdziesięciolatki kwiczały z zachwytu na jego widok.
Niestety ćpał i zaćpał się na śmierć, ale przynajmniej nie był pedofilem jak ćwierć wieku młodszy - Michael Jackson .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.