Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24978 miejsce

Cała prawda o… Ilonie Felicjańskiej

We wtorek, 4 czerwca, w Warszawie odbyła się konferencja prasowa promująca książkę "Ilona Felicjańska: Cała prawda o...". Nie mogło zabraknąć tam obecnego partnera Ilony - Yossariana Malewskiego oraz projektanta Jerzego Antkowiaka.

Od lewej: Anna Popek, Magda Żelazowska, Aneta Pondo i Ilona Felicjańska / Fot. Weronika Trzeciak"Ilona Felicjańska: Cała prawda o…" to biografia w formie wywiadu-rzeki spisanego przez Anetę Pondo. Była Miss Polonia z dystansem podchodzi do swojej drogi życiowej i mówi o problemie wielu kobiet - uzależnieniu. Ilona chce przekazać kobietom, że nigdy nie jest za późno, by zacząć nowe życie. Oczywiście życie nie jest łatwe, ale trzeba wstać i iść dalej z podniesioną głową.

- Alkohol jest ucieczką. Jeżeli rzeczywistość nas przerasta, to przez lęk zaczynamy pić. Funkcjonowałam świetnie. U mnie wszystko było zadbane, wyglądało pięknie. Czekałam na odpowiedni moment, aż dzieci pójdą spać. Wewnętrzne nieszczęście brało górę. Mąż nie był tym, którego szukałam. Zaczęłam pić, uciekałam od siebie" - wyznała Felicjańska podczas konferencji.

okładka / Fot. wydawnictwo HarlequinNiedawno skończyłam 40 lat. Nie żałuję ani jednej sekundy mojego życia, bo wiem, że każda z nich była po to, by stworzyć mnie, Ilonę Felicjańską, taką, jaką jestem dzisiaj – można przeczytać na kartach książki. To także książka o trudnym dzieciństwie, mężczyznach oraz rodzinie. Stanowi próbę pokazania prawdziwego oblicza Ilony Felicjańskiej, a nie takiego, jaki kreują portale plotkarskie.

Pomysł na napisanie tej książki wyszedł od wydawnictwa Harlequin. - Kobiety zmagają się z różnymi problemami, takimi jak samotność czy uzależnienie. Dlatego ta książka miała być o odwadze i przezwyciężaniu różnych kryzysów - tłumaczyła podczas konferencji Magda Żelazowska, brand manager w wydawnictwie Harlequin.

Jak przyjęła tę propozycję sama zainteresowana? - W pierwszym odruchu zaczęłam się śmiać - wspominała Ilona Felicjańska. - Pomyślałam, nie jestem gotowa, by napisać biografię. Spotkałam w swoim życiu tylu ludzi i nie chcę nikogo oceniać, o nikim mówić źle. A potem pomyślałam, że to właściwie nie jest biografia, tylko wywiad-rzeka - dodała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

Nawet nie przypuszczałam, że ten artykuł wzbudzi tyle emocji ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałem o czytelnikach

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Artur : No, nie wiem... ma chyba Worda, który jej zrobi wężyk w miejscu odpowiednim. Zresztą, w ogóle po co się męczyć, skoro już od dawna wynaleziono instytucję p.t."ghost writer" :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Choćby oswoić się z ortografią Panie Mateuszu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

John Lennon kiedyś powiedział, na wieść, że zostanie wydana kolejna książka : "O Jezu, znowu słowa, słowa, słowa. Ale po co to komu ?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie istniej coś takiego jak cała prawda o kimś. Nawet jeżeli ktoś zdobędzie się na wspomniany "ekshibicjonizm", to i tak ukryje to coś, co stanowi o tym kim się jest i do czego się dąży. Jakie są prawdziwe jej priorytety.
Dotyczy to każdego z nas.
Z pragmatycznego punktu widzenia, trudno się dopatrzyć czegoś złego w wydaniu książki. Z pewnością pomoże ona zarowno w sposob duchowy jak materialny. Być może rzeczywiście pomoże też innej osobie w pokonaniu lękow i poprawie jakości swojego życia. Choćby dotyczyło to tylko jednej osoby, to znaczyć będzie, że całe to przedsięwzięcie miało sens. To, że kilka osob przy okazji troszkę poprawi swoj ekonomiczny status, to bardzo dobrze. W końcu żyjemy w świecie zdeterminowanym przez konsumpcję, bez kasy ani rusz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to naprawdę się dzieje ? :( Nie mam telewizora i czasami nie nadążam:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

A po co jej ta "marka "?
Na wybieg już nie trafi . Wystarczy ,że będzie dobrym, trzeźwym człowiekiem i odzyska opiekę nad synami. To dla niej priorytet . Na teraz .
Choroba alkoholowa ma nawroty - każdy dzień trzeźwości to sukces.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Felicjańska mówiąc brzydko próbuje odbudować markę. Niedawno ukazał się thriller erotyczny jej autorstwa. Krytycy nie zostawili na jej "prozie" suchej nitki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.