Facebook Google+ Twitter

Cała prawda o Mogielance

Mogielanka Mogielnica występuje w rozgrywkach III ligi. Jak dotąd prezentuje się średnio. Przyjmujący Mogielanki, Rafał Lenart zdradził serwisowi Wiadomości24.pl przyczynę słabszej formy swojego zespołu.

Mogielanka Mogielnica występuje w rozgrywkach III ligi już trzeci sezon. Na co dzień jednak nie są organizowane dla niej treningi, co przekłada się na słabszą jej postawę w rozgrywkach ligowych. Problem ten poruszył kilka miesięcy temu w rozmowie z naszym serwisem trener i libero Mogielanki, Paweł Pajewski. Kilka dni temu po meczu z MOS - Wolą Warszawa odniósł się do tej sprawy przyjmujący Mogielanki, Rafał Lenart. Uważa on, że przyczyną słabej postawy jego zespołu w rozgrywkach III ligi jest to, że mogielniczanie nie trenują na co dzień.

Serwisowi Wiadomości24.pl udało się ustalić, że siatkarze z Mogielnicy mieli otrzymywać co miesiąc pieniądze na dojazdy na treningi. Niestety otrzymali ich niewiele i przez to nie trenują. - W tej chwili w naszej drużynie grają przede wszystkim studenci. Niestety nie jesteśmy w stanie opłacić sobie dojazdów na treningi. Zarząd kiedyś deklarował, że dostaniemy odpowiednią ilość pieniędzy - powiedział nam Lenart. - Forma jest taka jak jest. W piłkę siatkowa gramy tylko na meczach - dodał .


Źródło:inf.własna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.