Facebook Google+ Twitter

"Całe życie służyłem Polsce." Zobacz nowy spot Komorowskiego

Komitet Wyborczy Bronisława Komorowskiego opublikował nowy spot wyborczy swojego kandydata na urząd prezydenta.

 / Fot. KW Bronisława Komorowskiego, http://www.flickr.com/photos/50210773@N06/4672222571/Kandydat Platformy Obywatelskiej opowiada w nowym spocie o tym, co jest dla niego najważniejsze. Podkreślił, że "całe życie służył Polsce", dalej opowiada o udziale w demonstracjach i - jak powiedział - "szczeniackiej" konspiracji. Zobaczcie sami!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Gdybyż to było, Panie Witoldzie, takie proste? Dla chłopa może tak, lecz okazuje się że wszystko można popaprać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.06.2010 17:49

Tak, to czas przeszły. A co dziś i jutro? Czy też służba? Jeśli tak, to jest wielka szansa gospodarskiego przysłużenia się Polsce. To sprawa gardłowa, dotyczy ona strategicznej kwestii państwa – to złoża gazu łupkowego. Specjaliści twierdzą, że złóż tego gazu nie wydobywa się metodą odkrywkową w taki sposób, jak choćby węgla brunatnego.
A do wielkiej „dewastacji” może dojść wtedy, kiedy nie specjaliści (politycy) próbują uczyć geologów, czy specjalistów od energetyki, jak tworzyć bazę energetyczną Polski.
Kolega partyjny pana marszałka Komorowskiego szef MSZ Radosław Sikorski stwierdził, że jest szansa na to, aby Polska stała się drugą Norwegią, jeśli chodzi o eksploatacje złóż gazu.
Odpowiednia instytucja wydała specjalistycznym firmom kilkadziesiąt koncesji na wiercenia.

Energetyczna siła państwa-to się liczy-teraz i jutro, a nie hrabiowskie korzenie czy udział w konspiracjach. Tematykę tę zostawić historykom , a gaz i technologie jego wydobycia - inżynierom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co do paranteli rodzinnych autor ma 100% racji. Odwoływanie się do przodków może by miało sens na zasadzie ojciec dziad pradziad w wojsku to i ja. Ale tu nie najmniejszego znaczenia. Pomijam milczeniem fakt iż gen Bór- Komorowski był najgorszym Dowódcą AK. Był świetnym kawalerzystą ale... Św.pamięci poseł Gosiewski to miał dopiero antenatów. Hetman Gosiewski w czasach Potopu zlał Szwedów pod Prostkami że hej/ Kmicic tam miał pokonać X.Bogusława/ Może wystarczy tego Hrabiowskiego zadęcia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu , częst nie zgadzam się z P.Jerzym ale teraz ma Rację. Jest Pan młodym człowiekiem i nie wie jak my ''Stare pryki'' reagujemy alergicznie na takie słowa uzywana w kontekście strasznych czasów komuny. Bo były straszne. Metafora tak ale są inne, można się wykazać inwencją. Pan Napieralski nie odciął się od Matki Partii czyt.PZPR obecność Jaruzelskiego w jego komitecie i wsparcir dla SLD jest tu bardzo czytelne. Dla mnie Jaruzelski jest człowiekiem na którego rękach jest krew ludzi walczących o wolność. Dzięki ich ofiarze z zycia teraz Pan ,Ja i wszyscy DO korzystamy z nieskrępowanej wolności słowa.Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

A artykuł Petelickiego jest tu: http://www.rp.pl/artykul/490249_Petelicki__Polska_zle_dowodzona.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo interesująco pisze o kompetencjach Komorowskiego gen. Petelicki. Wcześniej dowiadywaliśmy się o modrej głowie i wiedzy w przypadku wydobycia odkrywkowego łupków dla pozyskania gazy, o stanie wyjątkowym, etc. To co się udało, to chyba rzeczywiście ród i ten kawałek styropianu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy, to było tylko porównanie - dosadna, bo dosadna, ale metafora... Nie mówiłem nic o strachu, o pałkach ZOMO. Tak czy inaczej, to, co przeżyli nie usprawiedliwia ich późniejszych czynów i "dokonań", tak jak to co przeżyli żołnierze generała Berlinga, ludzie którzy budowali PRL, którzy też walczyli za Polskę, jaką by ona nie była. W ZOMO, w UB, SB, KGB też byli ludzie!!! PRL też był tworzony przez ludzi, gorszych lub lepszych, ale ludzi. Dziś armatek wodnych używa się wobec strajkujących ludzi, którzy prawo do tego strajku - właśnie walcząc z armatkami wodnymi sobie wywalczyli. Paranoja!!! Szkoda, że zarówno opozycjoniści jak i partyjniacy nie wykazali się taką dobrocią dla państwa po 1989, jaką się wykazali układając się przy Okrągłym Stole...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gówno mówisz? Ale może przyjmiesz do wiadomości, że dzięki temu gównu które spało na styropianie w 1980 r. możesz tu teraz ich obrażać. Co Ty możesz wiedzieć o strachu? Co Ty wiesz o pałce szturmowej ZOMO? Gówno to wie... Co Ty możesz powiedzieć o gazie łzawiącym i armatkach wodnych? Gówno to wie... Ty, teraz jesteś bohaterem, ciekawe czy taki odważny byłbyś wtedy? Ciekawe czy wtedy powiedział byś do ZOMO, że jest gównem... O tempora, o mores o ku...:-((((((

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie ma czym bo młody jest, nieuwikłany w te ich okrągłostołowe interesy i interesiki. spoza układu może nie, ale dla mnie wszyscy - partyjny beton i opozycjoniści w 1989 zlali się w jedną szarą, brudną masę i i jak główno do statku, tak oni do Polski się przyczepili i płyną...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak nie ma czym to raczej nie może :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.