Facebook Google+ Twitter

Call of Duty: Infinite Warfare zapowiada się fenomenalnie. Zobacz zwiastun rozgrywki (wideo)

Call of Duty to seria popularnych strzelanek. W nowej odsłonie, Call of Duty: Infinite Warfare gracz przeniesie się w przestrzeń kosmiczną.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTubeCall of Duty to seria gier FPS (first person shooter, strzelanka pierwszoosobowa), która kojarzy się przede wszystkim z rozgrywką osadzoną w realiach historycznych. W wersjach "Modern Warfare" mogliśmy z kolei brać udział w misjach współczesnych i zlokalizowanych w niedalekiej przyszłości. Call of Duty: Infinite Warfare jest inne.

W Call of Duty: Infinite Warfare przeniesiemy się w przestrzeń kosmiczną. Podczas targów Los Angeles Activision zaprezentował kilkuminutowy film pokazujący rozgrywkę. Co tu kryć: walka na orbicie zapowiada się fenomenalnie.

Co wiemy o nowym CoD? Gra trafi na rynek w listopadzie. Infinite Warfare to trzy tryby gry." Kampania powraca do surowego, militarnego stylu z początków serii, jednocześnie wprowadzając liczne innowacyjne rozwiązania. Tryb wieloosobowy łączy popularne elementy mechaniki, takie jak dynamiczny system ruchu, z wieloma ulepszeniami w zakresie prowadzenia rozgrywki. Nowy tryb Zombie wprowadza oryginalne podejście i wciągającą opowieść, która na pewno podniesie poziom adrenaliny" - czytamy na stronie wydawcy.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.