Facebook Google+ Twitter

Call of Duty: Modern Warfare 2 - recenzja

Po ciekawej serii gier FPP - Call of Duty, przyszedł czas na wydanie kolejnej części, tym razem w konwencji science-fiction.

okładka gry / Fot. Materiały promocyjneCall of Duty: Modern Warfare, jako pierwsza z całej kolekcji, gier COD nie przenosi graczy w okres II wojny światowej. Akcja dzieje się w czasie teraźniejszym, gdzie toczy się walka z terroryzmem. W COD: Modern Warfare2 autorzy zadbali o to aby gracz mógł odwiedzić nowe lokalizacje oraz pobawić się nowymi ciekawymi rodzajami broni, takimi jak pistolet maszynowy z radarem pokazującym rozmieszczenie przeciwników.

Większość akcji dzieje się w mroźną zimę po środku śnieżnych zawiei, co według mnie pomaga pomyślnie ukończyć misję. Nie jestem szaleńcem, który cały czas biega rozwalając wszystko po drodze. Zdecydowanie wolę zakradanie się i ciche likwidowanie przeciwników po kolei - np. skradając się do pojedynczych wrogów i zabijając ich nożem. Uwielbiam takie momenty, gdy ustawienie dwóch strażników pozwala na zlikwidowanie obu jednym strzałem. Dzięki zawiei śnieżnej może niezauważenie podkraść się do przeciwnika i zaatakować go z zaskoczenia.Dzięki bardzo dobrej jakości dźwięku, przy odpowiednim rozstawieniu głośników nikt nie jest w stanie nas niespodziewanie zaatakować. Odgłosy w grze są bardzo realistyczne, świetnie słyszymy dźwięki strzałów, świst kul, a także moment uderzenia w przeszkodę. Co do grafiki to COD: Modern Warfare 2 posiada najlepszą ze wszystkich części. Każdy element jest dokładnie dopracowany.

Największym minusem COD: Modern Warfare 2 są bardzo krótkie misje. Na poziomie łatwym można całą grę przejść w czasie 5 godzin. Jest to krócej niż w części pierwszej, której ukończenie zajmowało 8 godzin.

Jeszcze jedną wadą może być cena: 119,90 zł. Nie jest to dużo w porównaniu do innych gier, ale czy warto wydać tyle pieniędzy dla paru godzin zabawy przy komputerze?

Polecam obejrzenie jednej z misji:

COD: M-W 2

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.