Facebook Google+ Twitter

Całodobowe chrześcijaństwo. Nowa książka Hołowni w księgarniach

Zwiedzanie świata, poszukiwanie istoty chrześcijaństwa i cała masa egzotycznych zdjęć, a wszystko to w 24 godziny. Nowa książka Szymona Hołowni - inna niż te wydane dotychczas - już w księgarniach!

 / Fot. Wydawnictwo ZnakPonad rok od premiery książki Bóg, kasa i rock'n'roll, czyli odważnego i elektryzującego duetu Hołowni z Prokopem, Szymon powraca w mistrzowskim stylu z jeszcze świeżą, bo wydaną kilka dni temu, książką Last minute. 24 h chrześcijaństwa na świecie. Ale na tym nie kończy się jej świeżość. Prowadzący Mam talent po serii "leksykonów" poświęconych każdemu, kto chce świadomie przeżywać swą wiarę, po dwóch zbiorach z wywiadami oraz biografii Boga, tym razem chwyta za gatunek, któremu bliżej do reportażu, niż temu, co dotychczas wydawał Hołownia. ZNAK - wydawca Last minute - tak pisze o książce:

Miłośnik egzotycznych lotnisk i najgorszych hoteli Szymon Hołownia - przemierzył setki tysięcy kilometrów, aby odkryć dla nas chrześcijaństwo na nowo.

Kardynał Maradiaga, kandydat na papieża, pilotował dla niego śmigłowiec w Hondurasie. Od księdza komandora US Navy na Guam dowiedział się, że w amerykańskiej armii też można zostać świętym. Miejsca spotkania z koptyjką Mariam nie ujawni nigdy-w Egipcie wydano na nią wyrok śmierci za porzucenie islamu. Dotknij chrześcijaństwa w jego niezwykłej różnorodności. Poczuj się częścią wspaniałej wspólnoty, żywej 24h na dobę.


Nie zabraknie charakterystycznego dla Hołowni poczucia humoru, całej masy ciekawych spostrzeżeń dotyczących religii i... otaczającego świata, bowiem pisarz zabiera czytelnika w podróż między innymi do Australii, USA, czy też Wielkiej Brytanii. Książce towarzyszą kolorowe ilustracje i bogata szata graficzna, co bez wątpienia odróżnia książkę od dotychczas wydanych prac autora.

Po odejściu z Newsweeka Szymon Hołownia na swym blogu napisał:
Póki co proszę więc tych, co dobrze mi życzą, by trzymali kciuki za to bym skończył książkę, chyba największy projekt jaki do tej pory robiłem.
Jak widać udało się, a czytelnik nie musiał zbyt długo czekać spełnienie tych słów.

Last minute. 24 h chrześcijaństwa na świecie od 24 października jest dostępne na półkach księgarń. Jak zapowiada wydawca: złotówka z każdego sprzedanego egzemplarza zostanie przekazana na sierociniec w Zambii. Czy książka, tak jak jej poprzedniczki, stanie się bestsellerem?

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.