Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19727 miejsce

"Cały czas jestem w podróży życia" - wywiad z Agnieszką Maciąg

Modelka z wieloma sukcesami na koncie. Nagrała płytę, wydała tomik poezji, pisze książki - ostatnia w jej dorobku to „Smak miłości”. Od niedawna prowadzi bloga. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Agnieszka Maciąg.

Agnieszka Maciąg gościła w redakcji W24 / Fot. W24Trudno włożyć ją w jakiekolwiek ramy, ponieważ w swoim życiu zrobiła już tak wiele i cały czas działa na różnych płaszczyznach. "Jestem po prostu Agnieszką Maciąg - kobietą w podróży" - mówi o sobie. Jednak, gdy już musi podać swój zawód, odpowiada: dziennikarka. "Studiowałam dziennikarstwo, prowadziłam różne programy telewizyjne, no i cały czas dużo piszę" - wyjaśnia. Mimo wszystko dąży do tego, by nie definiować się przez pryzmat działalności zawodowej. Jej zdaniem od pracy dużo ważniejszy jest styl życia czy rodzina. "Utożsamianie się z jedną rolą jest niebezpieczne, bo możemy wtedy zagubić kontakt z sobą" - przyznaje Agnieszka Maciąg.

Nie sposób wymienić wszystko, czym zajmowała się do tej pory. Chodziła w pokazach mody najważniejszych światowych projektantów, brała udział w wielu sesjach zdjęciowych, była dyrektorem artystycznym jednej z wiodących marek odzieżowych, malowała obrazy, nagrała płytę, wydała tomik wierszy. "Wszystkie to, co robię ma wspólny mianownik jakim jest piękno" - podkreśla Agnieszka Maciąg. Dodatkowo zaznacza, że w każdej z profesji, w której próbowała sił, miała szansę, by wyrażać siebie.

Gościem W24 w ramach cyklu Obecnie najczęściej mówi się o niej w kontekście jej książek. Jak wspomina, już od dziecka bardzo lubiła pisać, ale przez długi czas wydawało jej się, że jeszcze za mało wie, żeby podchodzić do tego na poważnie. "Doszłam do wniosku, że zacznę tworzyć, jak zdobędę bagaż doświadczeń" - wyznaje Agnieszka Maciąg. Kilka lat temu postanowiła zadebiutować na rynku wydawniczym, najpierw publikując tomik wierszy "Zielone pantofle", a już rok później - książkę "Smak życia".

Niedawno światło dzienne ujrzała jej kolejna książka: "Smak miłości", która podobnie jak dwie poprzednie z tej serii, okazała się już bestsellerem. "Miłość dla każdego smakuje inaczej" - przyznaje Agnieszka Maciąg. W książce znajdziemy wiele przepisów kulinarnych, a także zdjęcia autorstwa Roberta Wolańskiego. Autorka podkreśla, że wyjątkowość tej publikacji polega na tym, że napisała ją osoba, która pokochała najbliższych, samą siebie, naturę, no i - gotowanie. "Wiem z listów, które dostaję od czytelniczek, że moje książki zmieniają ich życia, a to, co robię jest dla nich inspirujące" - zaznacza.

Obejrzyj cały wywiad z Agnieszką Maciąg:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.