Facebook Google+ Twitter

Cały czas ważą się losy Roberta Kubicy w F1

Krąży wiele spekulacji na temat przyszłości Roberta Kubicy w F1. Dotyczą one nie tylko najbliższych wyścigów, sięgają nawet sezonu 2011. Gdzie pójdzie Robert? Oto najbardziej prawdopodobny przebieg wydarzeń.

Kubica jeszcze w barwach BMW Sauber. / Fot. Fot. PAPJeszcze dzisiaj dowiemy się kto będzie występował w barwach Ferrari do końca tego sezonu. Głównym faworytem do zastąpienia słabo spisującego się Luke Badoera jest nasz Robert Kubica. Innym kandydatem, a zarazem najpoważniejszym poza Polakiem jest Włoch Giancarlo Fisichella z zespołu Force India.

Bardzo prawdopodobne jest również, że w sezonie 2011 Robert Kubica będzie kierowcą Ferrari. Po sezonie 2010 kończą się kontrakty Felipe Massy i Kimi Raikonena, dzięki czemu Polak mógłby zająć miejsce jednego z nich. Występowałby wtedy w barwach Ferrari wraz z Fernando Alonso.

Ale gdzie będzie jeździł Robert w przyszłym sezonie? Najbardziej w tym momencie prawdopodobną wersją jest taka, iż Polak będzie jeździł dla teamu Williams. Ważą się również losy aktualnego zespołu Kubicy - BMW Sauber. Najprawdopodobniej zabraknie tego teamu w wyścigach z cyklu F1 w nadchodzącym sezonie.

Jednak żadna z tych informacji nie jest jeszcze potwierdzona przez Roberta, a on nadal oficjalnie jest kierowcą BMW Sauber, pozostaje nam więc jedynie czekać i mieć nadzieję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.