Facebook Google+ Twitter

CALYX & TEEBEE i MC AD na koncertach w Polsce

Face the Music to cykl imprez, w których prezentowana jest nowa muzyka w Polsce - dominują klimaty elektroniczne, ale nie brakuje też innych naleciałości. Tym razem

 / Fot. Calyx TeebeeCALYX & TEEBEE uchodzą za tuzy drum'n bassu, którym gatunek ten zawdzięcza takie szlagiery jak "Follow the Leader" chociażby. Calyx samodzielnie działa na brytyjskiej scenie od zarania gatunku właściwie, bo od końcówki lat 90-tych. Do tej pory wypracował sobie z resztą opinię techstepowego specjalisty.
Z kolei Teebee, Norweg z pochodzenia, przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie scena drum'n bass właściwie zaliczała swoje początki, i tam również od połowy lat 90-tych robił ważne dla gatunku rzeczy. Od 2004 roku, kiedy Calyx i Teebee zdecydowali się na współpracę, nagrali razem dwa albumy - ostatni z nich wyszedł jesienią ubiegłego roku, poza tym stworzyli wspólnie klasyk - "Follow the Leader".A więc fani Drum'n bass chyba nie mają wyjścia i pojawią się na jednym z czterech polskich występów składu, wspieranego na dodatek wokalnym talentem MC AD. Na dodatek na każdy z tych koncertów przewidziany jest jakiś support:
Brav, DT i MacBeat we Wrocławiu, Was BS Gangsteppaz, N.One Neuropunks i Metod, w Sopocie spotkacie Ros, KD3 oraz Noisy Beat, a w Warszawie usłyszycie KD3, Noisy Beat i Piko.

A więc 8 marca w klubie Puzzle we Wrocławiu, 9 marca w Forty Kleparz w Krakowie (wejściówki na te koncerty kosztują około 30 zł), wreszcie w Sfinksie w Sopocie i w warszawskim Basenie muzycy zagrają w kwietniu - 19 w Trójmieście, 20 kwietnia w stolicy. Wciąż można kupić na nie naprawdę tanie wejściówki. Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne
punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl .

Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.