Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27904 miejsce

Cameron: Homoseksualiści świadomie zarażają wirusem HIV

Oskarżeniami pod adresem Gazety Wyborczej i niedopuszczeniem do głosu jej przedstawiciela, rozpoczęła się na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego konferencja pt. „Homoseksualizm z naukowego i religijnego punktu widzenia.”. Gdybym był heteroseksualny i miałbym neutralny stosunek do homoseksualistów, to po dzisiejszej konferencji zacząłbym ich nienawidzić.

Warszawa 2009-05-07. Konferencja na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego pt: "Homoseksualizm z naukowego i religijnego puktu widzenia". Wykład poprowadził dr Paul Cameron (L), z prawej ks. dr hab. Władysław Czajkowski. / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiJuż od wyjścia z tramwaju czuje się, że coś jest nie tak. Policja nie spuszcza z oczu wysiadających, którzy kierują się w stronę kampusu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po przejściu przez drogę prowadzącą na teren uniwersytetu, widzę grupki Młodzieży Wszechpolskiej, na czele z Krzysztofem Bosakiem, wielkim pogromcą miłości homoseksualnej. W auli, w której ma się za chwilę zacząć konferencja prasowa, niewielu jest dziennikarzy, a większość siedzeń zajmują koledzy Marcina Musiała – przewodniczącego Naukowego Koła Myśli Politycznej.

Wyborcza dokonała zamachu na wolność słowa

Słyszę pierwsze kłótnie za moimi plecami - dziewczyna zażenowana plakatem reklamującym konferencję pyta: - Jak można takie rzeczy pisać, że tylko geje gwałcą dzieci? - Siedzący nieopodal wszechpolacy podniesionym głosem komentują: - Przecież tam nie ma ani słowa o gwałceniu dzieci.

Na sali robi się zamieszanie. Okazuje się, że wielki dryblas w dresie nie chce wpuścić na salę Marty Abramowicz, prezeski Kampanii Przeciw Homofobii. Powodem jest... mała papierowa flaga w kolorze tęczy.
Ale Marta ma coś jeszcze – legitymację prasową, która jest jej przepustką. Dryblas ją puszcza, lecz przy dziennikarzach i innych osobach głośno każe jej i kilku osobom z kampanii, aby siedziały cicho i nie podskakiwały. Żeby pokazać, że nie żartuje, przez cały czas stoi koło rzędu, w którym usiadła Marta.

Ale oto zaczyna się. Na podest wchodzą organizatorzy. Młodzi ludzie. Zaczyna przewodniczący Musiał:
- Ubolewamy z powodu odwołania konferencji przez Uniwersytet, gdyż jest to próba zablokowania wolności słowa i cenzura badań naukowych - zaczyna swoją wypowiedź - Z powodu ataków na wolność słowa przez Gazetę Wyborczą, zmuszeni byliśmy zorganizować konferencje w Domu Rekolekcyjnym. Jestem zdziwiony, że Gazeta organizuje spotkania ze Slavojem Žižkiem, zwolennikiem leninizmu i totalitaryzmu.

Po tych słowach sala rozbrzmiała długimi oklaskami. Moje zdziwienie jest coraz większe. Patrząc po osobach klaszczących, widzę tylko kolegów przewodniczącego i bojówki Młodzieży Wszechpolskiej. Po wypowiedzi wiceprzewodniczącej - reakcja identyczna. Księża między sobą debatują o szkodliwości Gazety Wyborczej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (68):

Sortuj komentarze:

martin
  • martin
  • 28.11.2010 22:53

Cameron ma tytuł naukowy, został wyrzucony ze stowarzyszenia psychologicznego (wczesniej sam z niego odszedl) ale tytułu naukowego nikt mu nie odebrał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • R L
  • 14.05.2009 21:33

Rozwinę. Przyjmijmy, że nawet wyniki badań pana Camerona są prawdziwe. Problem w tym, że prezentowane są w formie, która ma przesłonić rzeczywisty obraz. Teza: za 1/3 przypadków pedofilii odpowiadają homoseksualiści a stanowią < 1/25 populacji. Ok, wygląda to nie za dobrze. Należy jednak postawić sobie pytanie o liczby, bo przestępstwa pedofilli nie są przecież powszechne.

Żeby nie komplikować uogólnie w ogóle wyniki badań pana Camerona i przyjmę, że 1/3 pedofilów to homoseksualiści (mimo, że to nie jest tożsame, z tezą, że za 1/3 przypadków odpowiadają homoseksualiści). Powiedzmy, że Polsce może być w tej chwili z 1000 pedofilów za kratkami, przyjmijmy, że na wolności ich jest dwa razy więcej. Więc mamy w Polsce z 3000 pedofilów (nie uwierzę, że aż tylu!) z czego wdług pana Camerona 1000 to homoseksualiści. A więc na milion homoseksualistów w Polsce mamy 1000 pedofilów, czyli co tysięczny homoseksualista jest pedofilem (znów w górę). Jeden na tysiąc homoseksualistów jest pedofilem!

Jak w tej sytuacji można pedofilie wiązać z homoseksualizmem, skoro aż w 999 przypadkach na 1000 homoseksualista pedofilem nie jest? To jest promil! Gdyby stosować tą retorykę, to skoro co 25 Polak jest homoseksualistą, to Polacy są homoseksulistami. To absurd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • R L
  • 14.05.2009 20:17

Czy to, że na 100.000 statystycznych homoseksualistów przypada 10 pedofilów, a na 100.000 statystycznych heteroseksualnych przypada ich 2, może stanowić podstawę do dyskryminacji lub oskarżania o pedofilie całego środowiska homoseksualnego, również tych 99990 niewinnych?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aglagla, jako osoba reprezentująca tę bardziej rozpowszechnioną orientację nie jestem przedmiotem badań p.Camerona, więc mogę zachować obiektywizm. Dodam, że nie podoba mi się wiele działań podejmowanych przez działaczy w rodzaju p. Biedronia, ale to już osobny temat.
Natomiast zawsze raził mnie brak obiektywizmu u osoby mieniącej się naukowcem i specjalistą w danej dziedzinie. Odszukałam wypowiedzi Paula Camerona i wypowiedzi o nim - widzę, że jest to człowiek głęboko uprzedzony do homoseksualistów, którego celem jest udowodnienie, ze są jakimś gorszym i niebezpiecznym dla otoczenia gatunkiem człowieka.
Czemu ma służyć stwierdzenie, że "300 tys. homoseksualistów zmarło w USA z powodu AIDS. 5 tys. heteroseksualistów zmarło z powodu tej choroby, gdyż zarazili się zakażoną krwią oddaną przez homoseksualistów"? http://info.wiara.pl/index.php?grupa=4&art=1241700733 Przypuszczam, że dane zostały wyssane z palca, w przeciwnym wypadku należałoby wszcząć śledztwo dotyczące działania amerykańskiej służby zdrowia...
I jeszcze taki fragment wywiadu:
- Wspominał pan nawet o eksterminacji gejów. O tym, że to oni są główną przyczyną AIDS, że chorych trzeba naznaczyć tatuażami na twarzach.
- Rzeczywiście, tak mówiłem w latach 80. Ale zmieniłem zdanie. Dziś uważam, że powinniśmy myśleć raczej o kwarantannie. Wprowadza się ją przecież przy chorobach zakaźnych, tak jak teraz w przypadku świńskiej grypy. http://fronda.pl/news/czytaj/dr_paul_cameron_w_portalu_fronda_pl
Cóż, miło z jego strony, że zmienił zdanie... Natomiast we wspomnianych latach osiemdziesiątych jego pogląd na temat postępowania z homoseksualistami był zbieżny z przekonaniami hitlerowców.
Oto ktoś, z kim p.Cameron na pewno znalazłby wspólny język: http://www.youtube.com/watch?v=akNs5JOhPVU

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obiektywnie można robić relacje na newsa. Jeżeli jest to temat do rubryki:"moje trzy grosze", to może być nacechowany pewną dozą odczuć.

Co do Miss Kaliforni, owszem szkoda dziewczyny bo ma świetną urodę, i również jestem przeciwnikiem "dawania kopa" za poglądy.

A do Pana "decain", to owszem biję się w piersi, ale wobec głupoty kończą mi się żeczowe argumenty. Jak to się mówi: Głupota bije wszystko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z całym szacunkiem dla autora, ale nie wierzę, że homoseksualista mógłby opisać ten temat całkowicie obiektywnie. Czuję, że tekst jest nieco podkoloryzowany, nadano mu dramaturgi.
Bo czy aby na pewno pan Cameron powiedział, że gej musi gwałcić każde dziecko?
Jakoś w to nie wierzę.
Poza tym odsyłam do przypadku niedoszłej Miss Kalifornii, która przez środowiska homo została w USA potraktowana jak zwierzę. I gdzie ta ich święta tolerancja dla ludzkich poglądów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ze wszystkim się zgadzam jako uczestniczka, ale plus za kilka ważnych spostrzeżeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.05.2009 09:58

"Gram z Panem w kotka i myszkę. Zna Pan taką grę?
Potwierdziłem tylko, że jest pewien odsetek osób o orientacji homoseksualnej, które mają kontakty seksualne z dziećmi.
Dalszych bzdur, które padały podczas konferencji nie potwierdzałem i nie potwierdzam.
Wśród osób heteroseksualnych również są pedofile. Odkrył Pan Amerykę w konserwach?
Osobiście wystąpie do władz o nadanie Pany zasłużonego medalu z kartofla."

Rozumiem że wobec rzeczowej dyskusji skończyły się argumenty. Bywa.

Program Warto Rozmawiać do którego zaproszono dr Camerona:
http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac/wideo/jaka-polska-w-jakiej-unii-06052009

Fragmenty konferencji prasowej przed samym wykładem:
http://www.youtube.com/watch?v=s8b7uE9FmLE

Zachęcam do wyrobienia sobie własnego zdania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

milan - piszesz "Czyli, na jeden procent homo przypada 4,7przypadka pedofilii.
Na jeden procent hetero przypada 0,7 przypadka pedofilii."
:)))))))) Twoje "upedofilenie" 66 % ludnosci obejmuje starców, niemowlęta i kobiety.
Rzeczywiscie - statystyk duzej klasy z ciebie. :))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

@johnyspotter: To nie nadinterpretacja tylko sarkazm.
Zacytuję Camerona: "Społeczeństwo jest podzielone w sposób naturalny. Niektórzy mają swój wkład taki, że posiadają dzieci, a także tworzą różne dobra. Inni są upośledzeni i niewiele wnoszą do społeczeństwa. Trzy rzeczy, które dobry obywatel powinien robić dla społeczeństwa, to: przestrzegać prawa, produkować więcej, niż jest w stanie konsumować, oraz wziąć ślub i mieć dzieci."
Wczuj się w sytuację bezpłodnej mężatki albo osoby niepracującej z powodu ciężkiej choroby, która przeczyta te słowa i poczuje się "upośledzona". Chociaż spełniam jego warunki, to wstyd mi za niego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.