Facebook Google+ Twitter

Camper prowadzi, Żyrardowianka ostatnia

Rozgrywki III ligi powoli wkraczają w decydującą fazę. W najbliższym czasie czekają nas bardzo ciekawe pojedynki.

Jak na razie liderem III ligi jest Camper Wyszków. Zespół, który do tej pory nie przegrał nawet jednego meczu. Ostatnio pokonał zdecydowanie 3:0 MMKS Mińsk Mazowiecki. Jedno ze swoich najłatwiejszych spotkań rozegrał w Mogielnicy, kiedy to pokonał 3:0 miejscową Mogielankę.

Dobrą formę prezentuje MOS Wola Warszawa. Zespół ze stolicy zajmuje w tabeli drugie miejsce i stara się dogonić Campera. Już w styczniu czek MOS ciężki pojedynek w Mogielnicy.

Zacięta walka zapowiada się pomiędzy drużynami zajmującymi miejsca na dole tabeli. Na ostatniej pozycji znajduje się Żyrardowianka Żyrardów. Słabo prezentuje się z kolei MDK Warszawa, z którego odszedł do Pekpolu Ostrołęka środkowy Maron. MDK zawodzi i wszystko wskazuje na to, że będzie musiał bronić się przed spadkiem do IV ligi. Wydawało się ,że zespół ten będzie jedną z czołowych drużyn III ligi, a tymczasem jest na końcu tabeli.

Fascynująco zapowiada się walka Mogielanki Mogielnica ze Stolarką Wołomin. W pierwszym meczu tych zespołów zwyciężyli podopieczni Mariusza Firszta. W końcu stycznia mogielniczanie pojadą do Wołomina. Będzie to niezwykle ważny dla nich pojedynek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.