Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10578 miejsce

Carbo-Koks Bytom Open 2011

Wtorek 7 czerwca był pierwszym dniem tenisowego turnieju głównego Carbo-Koks Bytom Open 2011, rozgrywanego na kortach bytomskiego Górnika.

Kompleks tenisowy KS Górnik Bytom przy Tarnogórskiej 5 / Fot. Piotr A.JeleńTurniej zawodowy tenisistów Carbo-Koks Bytom Open 2011 jest rozgrywany po raz szósty, tym razem w cyklu ITF Futures z pulą nagród 15 tysięcy .

W eliminacjach do turnieju głównego wzięło udział sześćdziesięciu czworo kwalifikantów, z którego awans uzyskało ośmiu tenisistów, Jakub Lustyk (CZE), Piotr Gadomski (POL), Vladyslav Klymenko (UKR), Jakub Piter (POL), Andriej Kapas (POL), Romain Arneodo (FRA), Jan Blecha (CZE) oraz Maverick Banes (AUS).

Wyniki pierwszego dnia turnieju głównego Carbo-Koks Bytom Open 2011

Grzegorz Panfil (POL) vs. Andriej Kapas (POL) 3-6, 5-7, 7-6(7)
Mateusz Kowalczyk (POL) vs. Janez Semrajc (SLO) 7-6(3), 4-0 Ret.
James Duckworth (AUS) vs. Maverick Banes (AUS) 6-2, 6-4
Erik Chvojka (CAN) vs. Piotr Gadomski (POL) 6-4, 7-6(5)
Matt Reid (AUS) vs. Laurent Recouderc (FRA) 6-3, 6-1
Peter Torebko (GER) vs. Alexander Bury (BLR) 6-4, 6-2
L. Grigelis (LTU) vs. Vladyslav Klymenko (UKR) 6-3, 3-0 Ret.
A. Menendez-Maceiras (ESP) vs. Adam Chadaj (POL) 7-6(4), 6-1

Erik Chvojka (CAN)/Roman Jebavy (CZE) vs. Krzysztof Bartosiewicz (POL)/Patryk Janik (POL) 6-2, 6-1
Piotr Gadomski (POL)/Maciej Smola (POL) vs. Arkadiusz Kocyla (POL)/Jakub Piter (POL) 6-3, 6-4
Jiri Skoloudik (CZE)/Roman Vogeli (CZE) vs. Mateusz Moj (POL)/Mateusz Szmigiel 6-4, 7-6(4)
A.Menendez-Maceiras (ESP)/C.Proch-Gradin vs. Adam Chadaj (POL)/Peter Torebko ( GER) 7-6(4), 6-2

Plan gier na środę 8 czerwca

Singiel Niedzielne gry eliminacyjne, kort centralny / Fot. Piotr A.Jeleń
Mateusz SZMIGIEL (POL) vs. Siarhei BETAU (BLR) [6]
Roman JEBAVY (CZE) vs. Jan BLECHA (CZE)
Roman VOGELI (CZE) vs. Jiri SKOLOUDIK (CZE)
Romain ARNEODO (FRA) vs. Dzmitry ZHYRMONT (BLR)
Jakub HADRAVA (CZE) vs. Jakub LUSTYK (CZE)
Pavol CERVENAK (SVK) [1] vs. Carlos POCH-GRADIN (ESP)
Błażej KONIUSZ (POL) vs. Jakub PITER (POL)
Mateusz MOJ (POL) vs. Marcin GAWRON (POL) [4]

Debel

Alexander BURY (BLR) / Vladyslav KLYMENKO (UKR) vs. Siarhei BETAU (BLR) / Dzmitry ZHYRMONT (BLR)
Egor KOVALEV (RUS) / Marcos ROY-GIRARDI (ESP) vs. Mateusz KOWALCZYK (POL) [3] / Grzegorz PANFIL (POL)
Tomasz BEDNAREK (POL) / Pavol CERVENAK (SVK) [1] vs. Wojciech LUTKOWSKI (POL) / Antoni ORLIŃSKI (POL)
Mateusz MOJ (POL) vs. Marcin GAWRON (POL) [4]
Alex BOLT (AUS) / Matt REID (AUS) vs. Andriej KAPAS (POL) / Błażej KONIUSZ (POL)

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czanq
  • Czanq
  • 08.06.2011 15:08

Wspaniała nazwa, turniej tylko dla nakoksowanych zawodników

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.