Facebook Google+ Twitter

Caritas ma nowego Ambasadora

Paulla została nowym ambasadorem Caritas oraz Domu Samotnej Matki w Ełku.

Paulla-okładka płyty-sekret wiecznej miłości / Fot. Universal Music PolskaPolska piosenkarka Paulla została nowym ambasadorem Caritas. Przyjęła propozycję Caritas Diecezji Ełckiej oraz Domu Samotnej Matki w Ełku.

Taka postawa artystki to dobry przykład i wzór do naśladowania. Paulla jest osobą wrażliwą, empatyczną i twórczą. Jest matką, więc zna trud rodzicielski, doskonale rozumie potrzeby matek i ich dzieci. Paulla będzie krzewiła ideę i myśl Caritas, wspierała kobiety poszkodowane i opuszczone, które znalazły się na życiowym zakręcie. Dzięki występom w mediach oraz koncertom na terenie całego kraju Paulla będzie mogła służyć pomocą osobom potrzebującym oraz propagować postawę solidarności i odpowiedzialności społecznej.

*Caritas jest to miłość oparta na braterstwie, mająca na celu podnosić oraz wspierać i akceptować wszystkich potrzebujących. To forma miłości z taką pomocą, która dostarczana jest w miarę możliwości dla wszystkich potrzebujących. Podupadłych ubogich oraz słabych. Nie ważne są tutaj pobudki rasowe, a także związane z wyznaniem, czy pochodzeniem narodowościowym.
Oficjalna Strona Paulli

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.