Facebook Google+ Twitter

Carla Bruni chciałaby mieć Sarko tylko dla siebie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-25 21:43

Żona francuskiego prezydenta Carla Bruni nie byłaby wcale zmartwiona, gdyby Nicolas Sarkozy zrezygnował z udziału w najbliższych wyborach prezydenckich. Francuska pierwsza dama udzieliła wywiadu tygodnikowi „Madame Figaro".

Jedno z pytań zadanych Carli Bruni przez tygodnik „Madame Figaro", dotyczyło jej opinii na temat ewentualnej drugiej kadencji męża. Odpowiedziała, że „jako żona nie pragnie tego szczególnie".

Następnie pani prezydentowa wyraziła obawę, że dłuższe urzędowanie w Pałacu Elizejskim, mogłoby negatywnie wpłynąć na zdrowie jej męża. Poza tym Carla Bruni chciałaby w przyszłości żyć po prostu w spokoju. Natychmiast jednak pierwsza dama wyjaśniła, że „spokojnie podporządkuje się" decyzji męża w sprawie jego udziału w wyborach prezydenckich.

Carla Bruni skomentowała również z gniewem niedawne pogłoski o rozstaniu się prezydenckiej pary. Pani Sarkozy powiedziała, że plotki są nieuniknione, ale w tym przypadku było to podłe. Żona prezydenta Francji dodała, że „gardzi" pogłoskami publikowanymi w internecie pod pseudonimem, a także dziennikarzami, którzy te pogłoski powtarzają.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.