Facebook Google+ Twitter

Carlos Tevez zadebiutował w nowej roli. Jakiej?

Argentyński zawodnik Manchesteru City Carlos Tevez, 22 lipca podczas turnieju wielkoszlemowego British Open na polu golfowym Royal Lytham and St Annes w Lancashire zadebiutował jako... caddy.

 / Fot. Martin Ricket, AP PhotoCaddy to osoba, która pomaga nosić torbę z kijami zawodnika w trakcie gry w golfa. Oprócz tego do jego obowiązków może także należeć udzielanie rad odnośnie gry. Caddy powinien także dobrze znać pole golfowe i być w stanie obrać odpowiednią strategię.

Argentyńczyk pełnił funkcję caddy'ego i służył swoim wsparciem rodakowi Andresowi Romero. Jednak zadanie 28-letniego piłkarza ograniczyło się tylko do noszenia torby golfisty wypełnionej całym sprzętem do gry w golfa.

"Możliwość przebywania na polu golfowym z takimi wspaniałymi graczami to przyjemność i coś niezapomnianego. Nie dawałem rad Andresowi, nosiłem za nim torbę z kijami i wspierałem go. On jest profesjonalistą i wszystko już wie. Dobrze nam się razem współpracowało" - podzielił się swoimi wrażeniami Tevez, który jest wielkim miłośnikiem golfa, a jego słowa cytuje portal eurosport.pl.

W listopadzie 2011 roku piłkarz sam brał udział w zawodach golfowych przy okazji turnieju w Buenos Aires, w którym występowali profesjonaliści w parze z amatorami. Jego partnerem golfowym był wtedy Sebastian Fernandez.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.