Facebook Google+ Twitter

Carnaval Sztuk-Mistrzów już w weekend w Lublinie

Po raz trzeci miasto opanują cyrkowcy i kuglarze. Spektakularne występy i magiczne sztuczki będą mogli podziwiać wszyscy, którzy od 28 lipca do 5 sierpnia odwiedzą stolicę Lubelszczyzny.

Carnaval Sztuk-Mistrzów / Fot. Kancelaria Prezydenta Miasta LublinLublin znowu zamieni się w cyrkowa arenę, na której wystąpią artyści z całego świata. Nie zabraknie akrobatycznych popisów, magicznych pokazów i uśmiechu - bo karnawał oznacza wszak wiele dobrej zabawy! Podczas Carnavalu Sztuk-Mistrzów będzie można nie tylko oglądać spektakularne widowiska, ale także wziąć udział w warsztatach (dla początkujących i zaawansowanych w sztukach cyrkowych).

Carnaval Sztuk-Mistrzów / Fot. Kancelaria Prezydenta Miasta LublinTegoroczna edycja imprezy jest jednocześnie wydarzeniem włączonym w prestiżową Europejska Konwencję Żonglerską, która od trzydziestu pięciu lat organizowana jest w rożnych miejscach kontynentu. Z tej okazji w Lublinie można spodziewać się kilku tysięcy pasjonatów żonglerki, fanów Nowego Cyrku i teatru ulicznego.

Carnaval Sztuk-Mistrzów / Fot. Kancelaria Prezydenta Miasta LublinDo Koziego Grodu przybędą żonglerzy, diaboliści, poiarze, devilstickowcy, monocykliści, mimowie i akrobaci. Niejeden sztukmistrz z Lublina zachwyci publiczność.

Dowiedzcie się więcej na www.sztukmistrze.eu i www.ejc2012.org i zobaczcie na własne oczy magiczny Carnaval!

Prognozy pogody (w przeciwieństwie do zapowiedzi i faktów dotyczących aury podczas zeszłorocznej edycji Carnavalu), także zachęcają do przyjęcia tego zaproszenia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.