Facebook Google+ Twitter

"Casablanca" ma już 70 lat. Facebook przygotował niespodziankę dla fanów obrazu!

Film "Casablanca" wciąż zachwyca widzów, mimo swoich 70-tych urodzin. W związku z tą okrągła rocznicą, Warner Bros postanowił docenić przyjaciół filmu na Facebooku i już dziś w nocy będzie można obejrzeć "Casablancę" właśnie na tym portalu społecznościowym.

Screenshot of the title screen of the trailer / Fot. Trailer screenshot/Creative CommonsNiektóre filmy nigdy się nie starzeją i tak jest właśnie ze słynną "Casablancą". Kreacja Humpreaya Bogarta w filmie jest wyborna, a występująca u jego boku Ingrid Bergman ujmuje urodą.

Film odniósł spory, aczkolwiek niespektakularny sukces kinowy. "Casablanca" zaliczana jest do melodramatu, ale nie jest to film jedynie o miłości. To także cudowna opowieść o patriotyzmie, lojalności, przyjaźni, a momentami trzymająca w napięciu sensacja.

Mimo upływu lat obraz wciąż cieszy się szerokim uznaniem widza i nie przestaje zachwycać, a w niejednej domowej filmotece "Casablanca" zajmuje miejsce główne.

Warner Bros postanowił w 70. rocznicę powstania filmu, uszczęśliwić wiernych fanów Bogarta i Bergman i wyemitować film na najczęściej odwiedzanym portalu społecznościowym na świecie. Na Facebooku jeszcze dziś będzie można obejrzeć film i ciekawe wywiady związane z filmem i jego powstawaniem - w sumie 14 godzin materiału. Jest to nie lada gratka dla wielbicieli najsłynniejszego melodramatu w dziejach kina.

Wytwórnia filmowa Warner Bros zaprasza wszystkich Amerykanów przed monitory o 7 wieczorem, zaopatrzonych w popcorn i chusteczki higieniczne - informuje Ansa.it.

Nie tylko za oceanem film będzie dostępny. Emisja obrazu przypada na 1 w nocy polskiego czasu ze środy na czwartek. Zapewne "Casablanca" zgromadzi przed monitorami sporą grupę widzów chcących obejrzeć ten ciekawie przygotowany przez wytwórnię, materiał filmowy. Dla prawdziwego fana "Casablanki" taki kąsek wart jest zarwanej nocy.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.