Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24730 miejsce

Casting do "Mam talent" w Lublinie. Frekwencja nie była duża

Precastingi do piątej edycji programu "Mam Talent" odbyły się już w Poznaniu, Zabrzu i Wrocławiu. W sobotę 19 maja przyszła kolej na województwo lubelskie.

 / Fot. Monika GrabowskaPiosenkarze, showmani, akrobaci, magicy, tancerze...
Już po raz piąty rozpoczęły się poszukiwania najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce. Tym razem ekipa programu czekała na nowych uczestników show w lubelskim Hotelu Europa na Krakowskim Przedmieściu. Wśród kandydatów na miano najbardziej utalentowanej osoby tradycyjnie większość stanowili wokaliści.

Nie było tłumu


Mimo że rejestracja uczestników rozpoczynała się o godzinie 10, to najbardziej zdeterminowani czekali przed wejściem do hotelu od 8 rano. Frekwencja była o wiele niższa niż można się było spodziewać. Stosunkowo mała konkurencja ucieszyła wszystkich obecnych. - Im mniej osób, tym większe szanse, że pojadę do Warszawy - stwierdził jeden z uczestników.

Weterani programów rozrywkowych

Łukasz Chmiel / Fot. Monika Grabowska
Dużą grupę oczekujących na spotkanie z jury stanowiły osoby, które swoich szans próbowały w minionych edycjach. Niektórzy ze sporymi osiągnięciami, jak Łukasz Chmiel, Monika Czarny czy Dawid Kowaluk. Ta trójka miała już okazję spotkać się z Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Robertem Kozyrą. Monika w tym roku przygotowała piosenkę z repertuaru Czesława Niemena - "Dziwny jest ten świat", jednak był to jeden z niewielu utworów wykonywanych w języku polskim. Większość artystów wybrało piosenki anglojęzyczne. Dużym zaskoczeniem był występ siedemnastoletniego Pawła śpiewającego swój własny kawałek - "Znikam".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Widać, że to "napoleon" robiła zdjęcia:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.