Facebook Google+ Twitter

"CBA polowało na Schetynę"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-11 17:18

Prawdziwym celem operacji CBA był wicepremier Grzegorz Schetyna - ustalił Newsweek". Według informacji tygodnika CBA intensywnie szukało dowodów na łamanie prawa lub też podejrzane kontakty biznesowe wicepremiera.

CBA miało zainteresować się Schetyną aby uderzyć w Tuska, gdyż - jak pisze tygodnik - lider PO był poza zasięgiem CBA, bo nigdy nie prowadził interesów, wystrzegał się kontaktów z biznesmenami i był biedny jak kościelna mysz.

Tygodnik pisze też - powołując się na swoich rozmówców - że elementem działań wobec Schetyny była korupcyjna pułapka CBA, zastawiona na posłankę PO Beatę Sawicką, która w Platformie uchodziła za jego bliską współpracowniczkę.

Wrocławskim biznesmenem z branży hazardowej Ryszardem Sobiesiakiem - słynnym Rysiem" - CBA zajęło się także dlatego, że Schetyna prowadził z nim interesy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Niedługo się okaże, że każdy agent CBA to co najmniej podwójny agent. Na razie donieśli Rzepie, Newsweekowi, Wprost. Komu jeszcze? Na marginesie, wynagrodzenie informatora z CBA to korupcja ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.10.2009 22:17

odrąbać głowę hydrze to za mało, ona ma ich wiele!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.10.2009 22:16

Jak komisje sejmowe wezmą się za rozpatrywanie tych spraw, to prawdy nikt nigdy się nie dowie.... Znamy to już z doświadczenia :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.