Facebook Google+ Twitter

CBOS: Bronisław Komorowski cieszy się największym zaufaniem Polaków

Komorowski, Pawlak, Sikorski - tak prezentuje się pierwsza trójka polityków, którym najbardziej ufają Polacy. Największą nieufność wzbudzają z kolei: Jarosław Kaczyński oraz Janusz Palikot.

 / Fot. PAP/Jacek TurczykJak podaje Onet, zaufanie do Bronisława Komorowskiego zadeklarowało 68 proc. ankietowanych, biorących udział w badaniu CBOS. Waldemarowi Pawlakowi ufa 47 proc. ankietowanych, czyli o 3 proc. mniej niż w zeszłym miesiącu. Sikorskiemu ufa 45 proc., w tym przypadku również zanotowano spadek o 3 proc.

Po raz pierwszy w rankingu pojawił się Ryszard Kalisz. Zaufało mu 43 proc. pytanych. Na piątym miejscu znalazł się Donald Tusk i Leszek Miller, obydwaj z wynikiem 36 proc.

W negatywnym rankingu prowadzi Jarosław Kaczyński. Po raz pierwszy nie jest jednak osamotniony. Januszowi Palikotowi również nie ufa 48 proc. ankietowanych. Dalsze miejsca zajmują odpowiednio Donald Tusk (45 proc.) oraz marszałek Sejmu Ewa Kopacz (44 proc.). Brak zaufania Polacy mają również do Zbigniewa Ziobry (39 proc.) i Joanny Muchy (32 proc.)


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

cyna
 • cyna
 • 30.03.2012 13:55

POparcie jakie ??? żadnych decyzji nic nie robi nawet nie POtrafi pisać ortograficznie ! ! !

Komentarz został ukrytyrozwiń
czacza
 • czacza
 • 30.03.2012 12:07

Mamy mądrego i pięknego Prezydenta i zwinną prezydentową. Nasz kochany pan prezydent istotnie chodzi pieszo. Idąc, wygląda jakby wielbłąd jednogarbny, szedł na tylnych nogach garbem do przodu. Sprawia to ogromne i coraz większe brzuszysko, jakie dźwiga pan prezydent Bronek Komorowski. Zrozumcie ten BUL !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Tusk powinien posłuchać pana prezydenta i jego rady której Mu udzialił aby więcej spacerował do pracy.Tak codziennie robi pan Komorowski
Wiosna jest taka piękna. Albo pan prezydent boi się środków komunikacji. Samoloty słabe, samochody. Pan Prezydent liczy na siebie. Pan Tusk liczy na dłuższą prace tych których kocha od 4,5 roku. Przecież bez dłuższych spacerów nie można dotrwać do 67 roku życia w pracy. Panie premierze Polacy chcą spacerować podczas pracy i wszyscy się zgodzą na prace do smierci. Przecież jak do 67 roku nie pospacerujemy to już nikogo nie będzie na starość nas wyprowadzić na spacer. Tak mało będzie młodych zapracowanych ludzi. Polacy kochają spacer i kochają spacerujących . Słuchać pięknych opowieści można tylko zimą.

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej torbacz
 • andrzej torbacz
 • 29.03.2012 07:22

kużwa albo żyjemy w kraju ludzi niepełnosprawnych umysłowo ,albo mają tak wyprane mózgi iż nie wiedzą co czynią lub zmanipulowaną prawdą przez media wspołpracujące z obecnym reżimem

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 29.03.2012 06:43

tylko Palikot wyprowadzi Polskę z kościelnego syfu,nie ufają mu szczerbate mohery i wieśniacy dla których ksiądz to wyrocznia,teraz do Rzepa: kto nie ma korzeni żydowskich w POlskim rządzie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyrocznia
 • wyrocznia
 • 29.03.2012 00:58

Elf ty masz braki w pisaniu głupot na" wprost"

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 28.03.2012 23:18

Komorowski vel" BUL" nie mylić z "Bór" Komorowski. Cóż Bronek to prezydent raczej wszystkich Cepów i niegramotnych rębajłów, na pewno nie wszystkich Polaków, a przede wszystkim patriotów. Pamiętam jak gaz łupkowy chciał kopać łopatką .Rodacy wysoko go notują bo na razie nie dowiedzieli się jeszcze, jaki to nie ciekawy egzemplarz. Już nie długą przejrzą na oczy ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
elf
 • elf
 • 28.03.2012 22:57

@ Jola idź do szkoły bo masz braki !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jola
 • Jola
 • 28.03.2012 22:53

większej bzdury to dawno nie czytałam,
nigdy nie był i nie będzie dla mnie prezydentem,
żyrandolowy,obrzydliwy,denny,powiązany
ze słuzbami sowieckimi i radzieckimi,na wikipedii
piszą o tym zdrajcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rzep
 • Rzep
 • 28.03.2012 22:24

Obserwują p Komorowskiego od prawie 2 lat . Nigdy przez ten okres nie wypowiadał się negatywnie o opozycji . Poprzedni prezydent na każdej uroczystości państwowej i przy każdej okazji nie zostawiał suchej nitki na PO . KOMOROWSKI JEST PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKÓW . Poprzednik tylko PiS-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.