Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

41263 miejsce

CBOS: Najbardziej ufamy prezydentowi Komorowskiemu

W rankingu zaufania do polityków prezydent Komorowski bije innych na głowę. Ufa mu 70 proc. ankietowanych Polaków. Na przeciwnym biegunie jest Janusz Palikot, do którego brak zaufania deklaruje 54 proc. badanych.

Bronisław Komorowski nieustannie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu zaufania do polityków, lecz w najnowszym badaniu innych wręcz zdeklasował. Do prezydenta wyraża zaufanie aż 70 proc. Polaków. Drugie miejsce zajmują wspólnie Radosław Sikorski i Waldemar Pawlak, po 46 proc.

Kolejne miejsca zajęli: Ryszard Kalisz i Donald Tusk, po 43 proc., Joanna Mucha, Zbigniew Ziobro i Leszek Miller, po 36 proc., Grzegorz Schetyna – 43 proc., Jarosław Kaczyński – 32 proc. i Ewa Kopacz – 31 proc.

W rankingu nieufności na pierwszym miejscu uplasował się Janusz Palikot, któremu nie ufa 54 proc. badanych. Kolejne miejsca zajmują: Jarosław Kaczyński – 49 proc., Donald Tusk – 42 proc., Antoni Macierewicz – 37 proc., Ewa Kopacz – 35 proc. i Zbigniew Ziobro – 36 proc.

Jak informuje www.interia.pl CBOS przeprowadził badanie w dniach 5-12 lipca na próbie losowej 960 dorosłych mieszkańców Polski.

Znajdź nas na Google+



Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

bogu
  • bogu
  • 06.08.2012 11:11

A ja mam największe zaufanie do Kubusia Puchatka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
podstawowant
  • podstawowant
  • 24.07.2012 10:20

@Maturant, jeżeli zrobiłeś maturę, to jesteś po maturze (wierz mi nie powinieneś zdać matury), w innym przypadku jesteś jeszcze większym idiotą .

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 24.07.2012 10:11

Jaki to Q.. .ciemny naród -ręce opadają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KOMAR
  • KOMAR
  • 24.07.2012 05:51

CBOS skont takie dane przeciesz jestescie oszusztaami ja kopacz ma takie poparcie to jurz kłamiecie czy sikorski lepie wesci sie za prace uciwoą bo sie obudzicie z rekom w nocniku

Komentarz został ukrytyrozwiń
maturant
  • maturant
  • 24.07.2012 05:40

Na pytynie jaki powinien byc prezydent odpowiedzalbym:takim jakim jest Prezydent Komorowski.Madry,reprezentacyjny,dbajacy o dobre imie ojczyzny.Na pytanie jaki nie powinien byc odpowiedzialbym dla porownania:takim jakim byl Prezydent Kaczynski.Niesamodzielny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
polski tatar
  • polski tatar
  • 24.07.2012 05:04

Kto jeszcze wierzy w jakiekolwiek sndaze jest kompletnym idiota.Propaganda bije na glowe ta z IIIRzeszy,a tam pierwsze slowa noworodka to heil hitler z rzymskim pozdrowieniem do pochylajacej sie mamusi.Inteligencja jest przekazywana w genach,a nie cos czego mozna sie nauczyc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
maniek
  • maniek
  • 24.07.2012 00:52

Wink, okresl sie człeku. Prezydenta okreslasz mikiem miernoto.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 23.07.2012 23:12

Komorowski największe zaufanie?? -- hhhiiiii to świadczy dobitnie ;o stanie umysłów moich Rodaków!!! Tragedia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 23.07.2012 23:07

To dziwne ?? - taki niegramotny rębajło; powiązany z rosyjskimi służbami i dawnym WSI !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 23.07.2012 20:44

Znam ludzi,którzy najbardziej ufają świeżym rybom-bo podobno zdrowe,ale starym...