Facebook Google+ Twitter

CBŚ prosi o pomoc obywateli

"Zarząd w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji prosi o kontakt wszystkie osoby mogące udzielić informacji na temat tożsamości kobiety...".

Materiały policyjne / Fot. Fot. http://www.malopolska.policja.gov.pl/aktualnosci.php?id=4126Materiały policyjne / Fot. Fot. http://www.malopolska.policja.gov.pl/aktualnosci.php?id=4126 Zarząd Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji wydał oficjalny komunikat z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety ze zdjęć, zrobionych w placówce Banku Millenium.
Kobieta, której tożsamość ustala policja, w dniu z którego pochodzą fotografie z monitoringu, kobieta była ubrana w czarną kurtkę oraz czarną czapkę. Miała też okulary. "Na oko" jest w średnim wieku.

Policja prosi o przekazywanie wszelkich informacji telefonując pod numer 511 029 795 lub do najbliższej sobie jednostki Policji pod numer 997.
Każdemu kto może udzielić informacji na temat tożsamości kobiety ze zdjęć policja zapewnia anonimowość.

Jak powiedziała, zastępca Prokuratora Rejonowego Warszawa-Mokotów, Anna Wereszczyńska portalowi lublin.com.pl poszukiwana kobieta wyłudziła kwotę 400 tysięcy złotych w jednej z placówek banku Millenium na podstawie sfałszowanego dowodu osobistego, by następnie wpłacić je na inne konta w celu wypłaty wyłudzonej kwoty.
Kobieta prawdopodobnie jest szczupłą brunetką, w wieku około 30-40 lat.
W tej sprawie zatrzymano już w maju jedną osobę, zatem sprawa jest rozwojowa.

Kobieta prawdopodobnie jest tak zwanym "słupem", czyli osobą podstawioną, która za pewnym określonym wynagrodzeniem, jednorazowo pośredniczy w wyłudzaniu lub legalizowaniu "brudnych" pieniędzy.

Link do komunikatu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak to łatwo powiedzieć, jak to łatwo zrobić. Choć pewnie w rzeczywistości, ktoś się nielicho narobił. Zdecydowanie lepsze niż napad z Bronią :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.