Facebook Google+ Twitter

CBŚ zatrzymało 20-letniego mężczyznę w Muszynie. Miał gotowe bomby

28 lipca Centralne Biuro Śledcze zatrzymało w okolicach Muszyny 20-letniego mężczyznę, który konstruował bomby - poinformował TVN24. Trwa przesłuchanie i zbieranie materiałów w tej sprawie.

Prokuratura przesłuchuje zatrzymanego mężczyznę. Kacper P. konstruował ładunki na bazie nawozów rolniczych. Budował też zapalniki elektryczne. W jego domu znajdowały się gotowe do użycia bomby.

Czytaj także: Bomber z Krakowa zatrzymany. Wpadł we własnym mieszkaniu

- Mężczyzna nagrywał na kamerę swoje działania i zamieszczał w internecie. Policja wpadła na jego trop dzięki temu, że często analizuje treści, które pojawiają się w internecie. Również internauci zwracają się do policji z prośbą o zbadanie takich sygnałów. Służby specjalne dotarły do konkretnego mieszkania. Jednak nie wiemy z kim mamy do czynienia - stwierdził na antenie TVN24 Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendanta Głównego Policji.

- Mężczyzna mógł spowodować bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia wielu osób. Grozi mu od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności - dodał Sokołowski.

Źródło: TVN24

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.