Facebook Google+ Twitter

CBŚ zatrzymało handlarzy narkotyków

  • Źródło: Gazeta Krakowska
  • Data dodania: 2007-08-06 09:17

Ponad 2500 tabletek ekstazy znaleźli policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Krakowie podczas zatrzymania trzech mężczyzn podejrzewanych o handel narkotykami.

Mieszkańcy Małopolski w wieku od 21 do 25 lat, zostali złapani na gorącym uczynku podczas odbioru kolejnej partii narkotyków na jednej z krakowskich stacji benzynowych. Śledztwo w tej sprawie trwało kilka tygodni. Policja miała informacje, że do Krakowa docierają duże ilości tabletek ekstazy.

- Trzej mężczyźni byli dyskretnie obserwowani - informuje Dariusz Nowak, rzecznik małopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji. Kilka dni temu policjanci dowiedzieli się, że handlarze narkotyków mają zamiar odebrać kolejną partię ekstazy. W piątek w nocy miało dojść do wymiany. Policjanci pojechali za podejrzanymi na stację benzynową. Tam, już po transakcji, zostali oni zatrzymani przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Czarnorynkowa wartość skonfiskowanych narkotyków wynosi około 25 tys. złotych. Trzem mężczyznom przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi im kara do 10 lat wiezienia. Tabletki ekstazy miały trafić do lokali w Krakowie i na południu Polski.

(MST)
-
Gazeta Krakowska
LR

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.