Facebook Google+ Twitter

Cecilia, była prezydentowa Sarkozy, już po ślubie

Po rozwodzie z prezydentem Sarkozym, Cecilia pozostawała wolna zaledwie przez kilka miesięcy. W niedzielę wieczorem poślubiła biznesmena Richarda Attiasa.

 / Fot. http://www.independent.co.uk/news/europe/ce-nest-pas-lamour-cest-la-guerre-sarkozys-ex-remarries-ndash-with-revenge-on-the-wedding-menu-799642.htmlUroczystość odbyła się w Nowym Jorku, w sali Rainbow Room na 65. piętrze słynnego Rockefeller Center. Według dziennikarzy Le Figaro pojawiły się też plotki, że wcześniej młoda para otrzymała ślub w jednej z nowojorskich synagog. W oficjalnym programie uroczystości nie było o tym jednak żadnej wzmianki.

Cecilia i Richard podjechali pod Rockefeller Center limuzyną, około godziny 17.30. Półtorej godziny później rozpoczęło się wesele, na które przybyło 150 gości – dziennik Le Monde podaje, że większość z nich musiała przybyć do Ameryki z Europy, aby zjawić się na ślubie. Do Rainbow Room nie wpuszczono dziennikarzy, goście musieli też zostawić na zewnątrz telefony komórkowe.

Wesele zakończyło się uroczystą kolacją. O oprawę muzyczną zadbał chór Harlem Gospel Choir. Warto dodać, że ślub Cecilii i Richarda Attiasa nie był ani dla Francuzów, ani dla Amerykanów żadną tajemnicą – już w czwartek market Bon Marché ujawnił na swojej stronie internetowej listę prezentów ślubnych dla nowożeńców. Brytyjski The Independant jawnie drwił z tego faktu, nazywając ślub byłej prezydentowej „najgorzej strzeżoną francuską tajemnicą”.

Większość Francuzów pochwala fakt, że była żona Nicolasa Sarkozy’ego potrafiła szybko ułożyć sobie życie na nowo. – Nie darzyli się miłością, o czym świadczy fakt, że zaraz po rozwodzie związali się z innymi ludźmi – pisze jeden z internautów na stronie internetowej dziennika Le Figaro. – Ale przynajmniej umieli podjąć decyzję o rozwodzie. Za to należy im pogratulować, bo nie wszystkim dana jest taka umiejętność.

Cecilia ex-Sarkozy wychodzi za mąż po raz trzeci. Z Attiasem miała krótki romans już w 2005 r., zdecydowała się jednak wrócić do męża. Gdy Sarkozy wygrał wybory prezydenckie w maju 2007 r., Cecilia na kilka miesięcy została pierwszą damą Francji, ale już w październiku małżeństwo rozpadło się ostatecznie. W jednym z niedawnych wywiadów Cecilia powiedziała wprost, że zrezygnowała z miana prezydentowej i rozwiodła się z Nicolasem, aby pokazać Richardowi swoją miłość.

Być może ślub Cecilii to ostatni rozdział długiej opowieści o miłosnych perypetiach Nicolasa Sarkozy’ego, który w lutym ożenił się z nową wybranką swojego serca, Carlą Bruni. Upublicznianie prywatnych spraw przyniosło mu w minionych tygodniach znaczący spadek poparcia, a Francuzi podkreślają, że czują się już zmęczeni ciągłymi sensacjami na temat romansów prezydenta kraju.

Źródła: Le Figaro, Le Monde, The Independent

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.