Facebook Google+ Twitter

Cee'd Lotos Cup 2010

Niezmiennie od czterech lat Kia Motor Polska organizuje wyścigi samochodów markowych. W zawodach biorą udział młodzi kierowcy. Ubiegłoroczny sezon był pożegnalnym dla modelu Picanto. W tym roku, o tytuł mistrza Polski zawodnicy będą walczyć w Kia pro_ceed.

 / Fot. KIAPrzez cztery sezony młodzi miłośnicy sportu samochodowego mieli do dyspozycji pucharową odmianę Picanto. Już po raz trzeci w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski będą mogli wystartować w walce o tytuł w pro-cee'dach. Dla wielu z nich będzie to naturalna kontynuacja wyścigowej przygody.

"Cieszymy się, że udało nam się stworzyć swego rodzaju wyścigową szkołę - mówi Wojciech Szyszko, dyrektor zarządzający KMP. - Dla młodych kierowców to doskonałe sportowe przygotowanie, lekcja prawdziwej rywalizacji opierającej się na indywidualnych umiejętnościach, woli walki, ambicji. Bo przecież w naszym pucharze wszystkie samochody są takie same, więc liczą się tylko walory kierowców. Obowiązuje zasada równości samochodów i jest ona przestrzegana zgodnie z obowiązującym regulaminem. Dzięki temu rywalizacja jest naprawdę emocjonująca" - dodał Szyszko.

 / Fot. KIAChcesz wystartować w cee'd LOTOS Cup 2010? Wystarczy kupić pucharowe auto i... mieć ochotę na rywalizację. Cena samochodu to 67.900 zł, koszt całego pakietu przebudowy, ok. 25.000 zł, ponosi Kia Motors Polska.

Więcej informacji: www.ceed-lotos-cup.pl
Źródło: Kia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.