Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5264 miejsce

Ceema nagrał album BLACKBOX. Wczoraj ruszył odsłuch krążka

Razem z K2 i Subbassą działał pod szyldem FX. Gościnnie pojawił się na ALFIE I OMEDZE Fokusa. Kilka dni temu oficjalnie zasilił szeregi rekrutów hip-hopu w MaxFloLabie. Wczoraj o godz. 19 na MaxFloRecTV ruszył odsłuch jego BLACKBOXU. Ceema!

Ceema. Kadr z klipu do Infinity opublikowanego na kanale MaxFloRecTV / Fot. Mat. promocyjne MaxFlo/Ace of Art– Niech piekielny ogień pochłonie tych, którzy tego słuchają – mówił Ceema, zdradzając tym samym klimat swojej twórczości. Odsłuch BLACKBOXU ruszył 13.11. (czwartek) o godz. 19 na MaxFloRecTV. Na album składa się 13 kompozycji. Przez kilka najbliższych dni codziennie będziemy poznawać po 2 z nich – jedną o godz. 12, drugą o godz. 19. Za nami już „Black'n'white” i „Kata'strofy”. W 3 utworach gościnnie usłyszymy K2. W jednym z numerów pojawi się zeszłoroczny rekrut MaxFloLabu, Kleszcz. Na trackliście jako MC pojawi się także Jukasz, czyli producent całego albumu (jako beatmaker występuje pod pseudonimem Subbassa). Zwiastunem BLACKBOXU jest singiel „Infinity”. Poniżej prezentujemy klip do tego utworu, za którego realizację odpowiada grupa Ace of Art.Ceema to 4. artysta w tym roku, który dołącza do ekipy Laboratorium MaxFlo. Przypomnijmy, że grono tzw. rekrutów hip-hopu od stycznia zasilili już: Kot i Adam L, Kłyżu oraz Bejf.

MaxFloLab to inicjatywa promująca artystów tych mniej znanych, a wyróżniających się i zasługujących na uznanie odbiorców. Kierowana jest do środowiska hip-hopowego, ale nie tylko. – Swoją demówkę może do nas wysłać każdy. Zgłaszają się raperzy, artyści grający reggae, ragga, dancehall, a także ci sięgający po nieco cięższe brzmienia – mówi Joanna „Este” Michalik z MaxFlo. – Odsłuchujemy wszystkie nagrania. Odpowiadamy na te, które zwrócą naszą uwagę. Następnie prezentujemy rekrutów szerszej publiczności. Słuchacze sami udzielają nam informacji zwrotnej – tłumaczy.

4 kwietnia br. nakładem MaxFloRec ukazała się ANATOMIA, debiutancki krążek K2, artysty wywodzącego się właśnie z MaxFloLabu. W pierwszych miesiącach 2015 r. światło dzienne ujrzeć ma płyta kolejnego rekruta, Kleszcza. – W tegorocznych sondażach wygrał K2 i jego płyta jest już na rynku, a single w eterze. Na drugim miejscu uplasował się Kleszcz, a jego samorozwój został doceniony choćby na naszej ostatniej płycie, REVERSALU, gdzie swoim refrenem zjadł nasz kawałek – mówił niedawno szef MaxFlo, Rahim.

Czy to właśnie Ceema będzie kolejnym rekrutem, któremu MaxFloRec wyda album na legalu? To zależy od Was! Na swojego faworyta możecie głosować na poświęconej mu podstronie na MaxFlo.pl, pod jego utworami na MaxFloRecTV i w komentarzach na Facebooku. Zawsze można też wysłać do MaxFlo maila.

***
Ceema (właśc. Konrad Kania) – polski raper, rocznik '87. Kojarzony m.in. z ekipą 3mach, Fokusem, Subbassą i K2. Przygodę z rapem rozpoczyna w roku 2000. Przez pierwsze 9 lat intensywnie szuka swojego miejsca w muzycznym świecie, udzielając się w różnych hip-hopowych składach. Współpracuje (do dziś) z mysłowicką grupą Menippe, udzielając się na wszystkich jej albumach (2009 r. – SWARSHALA, 2011 r. – KOT W BUTACH, 2014 r. – NIGHTWALK audio/visual). W 2009 r. nawiązuje współpracę z K2 i Jukaszem/Subbassą. Artyści nagrywają pod szyldem FX. Ich drogi chwilowo się rozchodzą, jednak współpraca trwa po dziś dzień, czego dowodem jest gościnny udział Ceemy na ANATOMII – debiutanckim, solowym krążku K2 wyprodukowanym przez Subbassę. Jako artysta undegroundowy Ceema wydaje w 2011 r. album ALKOHOLOWA PŁYTA EP Ceema/Lazzy L, w 2012 r. – MOTHMAN PROPHECIES. Pod koniec 2014 r. oficjalnie zostaje jednym z członków inicjatywy MaxFloLab działającej przy wydawnictwie muzycznym MaxFloRec. 13.11.2014 na kanale MaxFloRecTV rusza odsłuch jego albumu zatytułowanego BLACKBOX, który ukazuje się już pod szyldem MaxFloLab.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.