Facebook Google+ Twitter

Cejrowski bojkotuje koncert Madonny

Znany podróżnik, Wojciech Cejrowski na swoim blogu zamieścił notkę potępiającą koncert Madonny nazywając go "potwornym przedsięwzięciem", a samą królową popu "bluźniącą gwiazdą".

Wojciech Cejrowski / Fot. GNU Free Documentation License//Wikimedia- Niech każdy, na ile potrafi, uczyni coś w kierunku odwołania tego potwornego przedsięwzięcia, a przynajmniej niech nie zapomni o modlitwie za bluźniącą gwiazdę, organizatorów i tych, co chcą wziąć udział w jej występie. Czas ucieka...

- Nie chodzi mi o to że ten koncert BĘDZIE, natomiast przeszkadza mi jego prowokacyjny termin.
Istnieją rzeczy cenne, istnieją wartości, istnieje jakieś nasze JA. Z powodu tego JA nawet osoby niereligijne czują, że Matka Boska Królowa Polski jest symbolicznie istotna i powinna być uszanowana. Przynajmniej jako symbol wspólnotowy Polaków. Przynajmniej na tyle, na ile szanujemy orła, flagę i Mickiewicza.

Powyższy apel o bojkot koncertu został wystosowany przez Wojciecha Cejrowskiego, zaraz po tym, gdy zrzeszeni w Komitecie Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia" poprosili o udzielenie wsparcia ludzi mediów, kultury i wiary, przede wszystkim najwyższych hierarchów Kościoła w Polsce, jak np. arcybiskup Kazimierz Nycz, czy arcybiskup Józef Michalik.

Przypomnijmy, że w dniu koncertu Madonny obchodzone jest święto Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny. Trudno uwierzyć, żeby gwiazda dedykująca papieżowi swój utwór "Like A Virgin" przypadkowo wybrała datę koncertu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Lubię oglądać programy podróżnicze Wojciecha Cejrowskiego i szanuję go jako człowieka wykształconego i bardzo dużo wiedzącego w dziedzinie, w której reportaże tworzy. Ale.... poglądy jego są bardzo kontrowersyjne. Chociażby w tym jednym przypadku koncertu Madonny. A czy Polska ma obowiązek być krajem katolickim i tylko tych wartości przestrzegać? A co z ludźmi innej wiary czy ateistami? Nie mogą iść na koncert, bo 15 sierpnia jest święto kościelne (wg katolicyzmu)?
Polska napewno w 90% NIE jest krajem praktykujacych katolików. Gdyby zrobić teraz statystyki, to dowiemy się, że ilość wiernych kościoła katolickiego w PL spada...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.07.2009 19:08

Tyle krzyku o nic.
Spotkają się dwie Madonny, może powinna być jedna, wspólna impreza?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Cejrowski Zrzekł sie obywatelstwa Polskiego obraża naród polski w swoich wypowiedziach jest niechciany w wielu mediach teraz jego kontrowersyjne wypowiedzi w kwestii koncertu Madonny to tylko wszystko po to aby zwrócić uwagę publiczną na swoją osobę. Cejrowski można powiedzieć opanuj sie nie jesteś polakiem więc nie wypowiadaj się co polski obywatel powinien robić jak i kiedy. Dziennikarz Cejrowski to facet skończony w wielu środowiskach,obrażanie ,wyśmiewanie,manipulowanie to jego ulubione zajęcie. Nie dajmy sie ponieść emocjom można iść na koncert i uczcić święto katolickie to nie świadczy o antykatolickim nastawieniu i nie świadczy o braku szacunku do tego święta,trzeba przypomnieć antyżydowskie wypowiedzi Cejrowskiego i inne jego grzeszki w jego działalności wtedy ukaże się ten prawdziwy Cejrowski on sam nie ukrywa swoich nacjonalistycznych przekonań komu i czemu służy niech sie wypowie jako Peruwiańczyk już nie Polak tam sobie wybrał nową ojczyznę i tam niech publikuje swoje wypowiedzi i życzenia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.