Facebook Google+ Twitter

Cejrowski gromi polityków i ostrzega młodzież

Bywają tacy ludzie, dla których wszyscy inni niż oni, to stado głupków i wrogów. Tymczasem ktoś rzekł, iż usłużny głupiec gorszy jest od wroga. Głośny podróżnik Cejrowski widzi wokół siebie wyłącznie wrogów, złoczyńców i bezbożników. Ostrzega młodzież przed władzą - bo władza chce, żeby młodzi byli debilami.

Pewien obywatel świata, rodem z Polski, co boso łazi wszędzie - po górach, lasach i dolinach (i niech mu tak będzie), któremu Meksyk bardziej leży niż kraj rodzinny, obwieścił wszem i wobec młodym rodakom, że "władza chce, by byli debilami". To iście ważne i historyczne przesłanie, a raczej ostrzeganie przed złą, groźną i złowróżbną władzą. Władza wszak wszystko może: zinwigilować, zlustrować, zmarnować, zmasakrować, zeszmacić i na swoje wywrócić, czyli przekabacić. Tylko on - ów obywatel świata – nie dał się w PRL zrobić na wariata. Ma swoje zdanie, żelazny upór, twarde przekonanie i na wskroś niezwykłe zagranie.

Tenże obywatel świata to Wojciech Cejrowski. To człek na schwał. Jeździ po świecie, ogląda, podgląda, pisze, gada, opowiada i słynie z kontrowersyjnych opinii. Ostatnio zwrócił się do młodzieży – do młodych Polaków. Jako człowiek obyty, z bagażem doświadczeń, publicysta i redaktor ostrzega młodzież polską w mocnych słowach, ostrzega przed planami polityków. Uważajcie: "Władza chce, żebyście byli debilami".

Czytaj też: Cejrowski o maturach: Władza chce, żebyście byli debilamiWcześniej ostrzegał przed Marią Czubaszek: "To gnijąca śliwka! Usunąć ją z kosza, by nie zgniły inne zdrowe". Takich słów użył wybitny i poczytny publicysta katolicki, w reakcji na wyznanie pani Marii, że nie żałuje przeprowadzenia dwóch aborcji.

Wojciech Cejrowski – bosy publicysta i podróżnik – w reakcji na światową akcję ekologów: "Godzina dla Ziemi", zmieszał z błotem jej pomysłodawców. W odpowiedzi na "Godzinę dla Ziemi", zwoływał na Facebooku "Akcję Ratunkową".
Radził też: "Kiedy zielone niedouki będą gasić żarówki, ty swoje żarówki zapalaj, jedna po drugiej! Zło dobrem zwyciężaj, ciemnotę światłem!" - cytuje Dziennik.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • L G
  • 20.04.2012 19:07

Panie Wojtku tak trzymaj uzywaj świata i przygód nie tak jak my co musimy tu siedzieć w tym kraju państwie policyjnym i w dobrobycie jaki zgotowały nam rządy po stanie wojennym i to polacy polakom ,obiecywali po OFE jak to bedziemy wypoczywali na emeryturze po palmami i lazurowymi oceanami a tu nawet na leki brakuje a zresztąp oogłądamy to wszytko jako duchy ......po śmierci ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
ech
  • ech
  • 18.04.2012 18:49

Ryba gnije od głowy - czym polityka się ostatnio stała, tym stają się dziennikarze, publicyści i pisarze...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olka
  • Olka
  • 18.04.2012 16:33

Jak nie Cybruch to Kowalski i tak na zmianę . Cejrowski to jest doprawdy autorytet do cytowania . Można spytać jego byłą żonę Pawlikowską .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szykuje nam się nowy uzdrowiciel, ja jednak wolę go oglądać w programach Discovery "Boso przez świat".

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 18.04.2012 13:41

"Władza chce,żebyście byli debilami"-mówi to facet,który jako zagorzały zwolennik kreacjonizmu uważa i jak głoszą kreacjoniści ,iż wszechświat ma mniej niż 10 tyś lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Balicki
  • Marek Balicki
  • 18.04.2012 11:32

Cejrowski ma rację ,a jego spostrzeżenia i przemyślenia, młodzież powinna wziąć głęboko do serca.

Brawo Panie Wojtku !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.