Facebook Google+ Twitter

Cejrowski o Czubaszek: "Kiedy występuje w telewizji, należy przełączyć kanał"

Wojciech Cejrowski odniósł się do wypowiedzi Marii Czubaszek dotyczącej macierzyństwa. Dziennikarka mówiła, że jest dumna z tego, że dokonała aborcji. Znany podróżnik stwierdził, iż należy unikać obecności z panią Marią.

 / Fot. Archeo16, domena publicznaInformowaliśmy o bardzo szczerym w wywiadzie z Marią Czubaszek, w którym felietonistka mówiła o swoim stosunku do macierzyństwa: "Boże, jak cudownie, że ja to zrobiłam" - mówiła Czubaszek o swoich dwóch aborcjach (przeczytaj artykuł: Wojciech Cejrowski komentuje aborcje Marii Czubaszek: "Gnijąca śliwka")

Wojciech Cejrowski, znany z katolickich poglądów, w taki sposób skomentował skomentował jej wywody: "Te rączki i nóżki, które kazała rozszarpać, bo "nie lubi dzieci", czekają gdzieś tam w niebie, na mamusię, która je kazała spuścić do kibla. Oby się doczekały. Oby w porę przyszło nawrócenie" - czytamy na stronie Dziennik.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

mikołajek
  • mikołajek
  • 22.03.2012 16:53

Wielu by chciało by o nich mówiono tyle ile mówi się o "bosy a nawet porąbany" ksywa Wojtek Cejrowski i Marii Czubaszek ksywa "mała-dama" .
Mk

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 14.02.2012 19:43

Cejrowski to porąbany katolik,nie będę oglądał jego programów .

Komentarz został ukrytyrozwiń
embrion
  • embrion
  • 14.02.2012 13:41

Ale uprawiacie słowny rynsztok, fujj...

Komentarz został ukrytyrozwiń
miecia
  • miecia
  • 13.02.2012 12:53

Współczuję wam wszystkim którzy widzicie Cejrowskiego jako normalnego ! Przecież od razu widać że jest pojebany. Chodzi taka bosa brudna łajza i pierdoli głupoty. Gdzie mu chujowi do pani Czubaszek mądrej starszej pani ? To wy mohery go bronicie, bo on to taki sam ciul jak wasz Redemptorysta. Pani Czubaszek szcza na was. A ty @JW to pewnie Redemptorowi winko podpijasz. On ci spuści łomot !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 12.02.2012 21:36

Cejrowski przynajmniej ma i prezentuje pewne wartości.Można się z nimi zgadzać lub nie ,ale on je ma.Czubaszek zdaje się że ma tylko koniunkturalizm jako wartość.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 12.02.2012 20:54

@ Miecia --- z Ciebie jest kawał ciecia!

Komentarz został ukrytyrozwiń
miecia
  • miecia
  • 12.02.2012 20:48

@ olku kanie2 ! 16:59 Do rzeczy ! Z sensem do rzeczy. Takie pismactwo to uprawiaj w sraczu na ścianie. Nie lubię jak wąż pierdzi ! Tego bosego gołodupca to możesz kochać metodą Biedronia ! On uwiódł już niejedną małpkę to i ciebie przeleci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 12.02.2012 17:34

ona zapisała się do stołówki PO-wskiej(jak wielu celebrytów i zapomnianych aktorów)-wszystko dla chleba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan2
  • olek kan2
  • 12.02.2012 16:59

@miecia/Lancet, bo to jedno, nie rób z siebie już większego debila.

Komentarz został ukrytyrozwiń
miecia
  • miecia
  • 12.02.2012 16:00

@JW 14:51
Uwagi /lancet/ są słuszne. Logicznie myśli, a Ty chujowo zawsze myślisz. Jak coś wymyślisz to jedna wielka bzdura. Widocznie nie zostałeś wyskrobany dokładnie.