Facebook Google+ Twitter

Cejrowski: prezydent Duda zachowuje się jak swój poprzednik

Cejrowski ostro atakuje prezydenta Dudę, za to, że nie pójdzie w tegorocznym Marszu Niepodległości.

Niedawno prezydent Andrzej Duda ogłosił, że nie weźmie udziału w tegorocznym Marszu Niepodległości, ta decyzja bardzo się nie spodobała Wojciechowi Cejrowskiemu, który stwierdził, że Duda zachowuje się jak Bronisław Komorowski.

Cejrowski powiedział, że w ostatnich latach policja używała przemocy wobec uczestników marszu. W jego ocenie gdyby w tym roku na czele marszu poszedł prezydent Duda, to do prowokacji policyjnych mogłoby nie dojść.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Za to przed chwilą zobaczyłem w TVP Info pierwsze 'prorządowe" transmisje -z konferencji prasowej po spotkaniuz z p. Szydłow UE w sprawie uchodźcow i polajankę speakera pod adresem lidera Komitetu ds Obrony Demokracji w Polsce. Lepiej późno niz wcale?

Komentarz został ukrytyrozwiń

PRP Duda po prostu tak samo jak PR Szydlp, p. Kaczyński itd. nie chce się wypowiadać do mikrofonow TVP bo uważają je za medium wrogie, niechętne? Cóż chyba TVP na to jak ma dlugo i ciężko pracowała jakieś 7 lat...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może zakpicie w portalu teraz z wizyty p. PRP w Chinach tak jak robi to TVP? Cytuje opinie:

"Przez 4 dni Wiadomości TVP pokazały łącznie 9 minut i 48 sekund relacji z wizyty prezydenta Andrzeja Dudy do Chin. Łączny czas ujęć spotkań delegacji polskiej z Chińczykami wyniósł 3 minuty i 5 sekund, natomiast łączna długość wypowiedzi prezydenta wyniosła 48 sekund. Dłużej mówił sam korespondent, bo przez 2 minuty i 24 sekundy. Koszty wysłania polskiej ekipy telewizyjnej do Chin nie odzwierciedlały jakości przekazu z Państwa Środka.

Z przykrością należy stwierdzić, że Jacek Tacik pojechał do Chin bardziej na wycieczkę, niż po to, by relacjonować wizytę prezydenta. Wiele rzeczy zostało pokazanych byle jak, po łebkach, a niektóre w ogóle zostały pominięte jak choćby spotkanie Andrzeja Dudy z Polakami mieszkającymi w Chinach. Pozornie mało istotne wydarzenie nabiera jednak znaczenia w momencie, gdy uświadomimy sobie, że takie spotkania podczas zagranicznych wizyt stanowią ważny element polityki prezydenta. Korespondent TVP skupiał się często na rzeczach mało istotnych, takich jak historia Muru Chińskiego, czy kwestie związane z oprawą uroczystości."
Źrodlo opinii: http://niezalezna.pl/73367-andrzej-duda-w-chinach-komunistyczne-media-rzetelniejsze-od-polskojezycznych-dziennikarzy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.