Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7179 miejsce

Cejrowski sprzedaje na aukcji samochód

Opel Corsa, lat 13, należący do Wojciecha Cejrowskiego. W kolorze... jego termosu. Może należeć do każdego za jedyne 10 000 złotych. Kto da więcej?

Samochód WC / Fot. www.cejrowski.comZaskakuje i bawi nas od lat. Tym razem Wojciech Cejrowski postanowił pozbyć się swojego starego samochodu, sprzedając go na ogólnodostępnej aukcji na własnej stronie internetowej. Oprócz wyjątkowego samochodu, którego poprzedni właściciel był w 50 krajach na sześciu kontynentach, "w pakiecie" dostaje się zdjęcie z WC Kowbojem, autograf na masce, bagażnik pełen gadżetów programu "WC Kwadrans", książki, płyty DVD a także... niespodziankę.

Podróżnik, oprócz wymienienia szeregu zalet samochodu, nie ukrywa jego wad: auto jest trochę porysowane, zardzewiałe, było przemalowywane...

Wojciech Cejrowski / Fot. Stach Leszczyński/PAPIntrygujące jest, dlaczego WC pozbywa się samochodu, który tak zachwalał w programie "Po mojemu", twierdząc, że jest "zwinny i szybki" a także że "to pierwszy samochód który go zachwycił".

Odpowiedź jest prosta. Bosonogi globtroter zimę spędzi poza granicami kraju. Planuje wyjazdy do Brazylii, do Meksyku i Gwatemali (wraz z fanami), Gabonu oraz Stanów Zjednoczonych.

Źródła:
http://www.cejrowski.com/forum/index.php?p=forum&id=96229http://www.cejrowski.com/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Cejrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.