Facebook Google+ Twitter

Cejrowski w niepublikowanym wywiadzie Newsweeka: Zdradek i Komoruski

Wojciech Cejrowski opublikował dzisiaj na swoim Facebooku wywiad, jakiego udzielił Newsweekowi, a tygodnik odmówił jego wydrukowania. "Donald, Zdradek, Komoruski i reszta Padalców" to według niego ci, którzy odpowiedzialni są za "antypolską, poddańczą politykę". Wiele mówił o religii.

 / Fot. Screen FacebookPierwsze pytanie padło o relacje, jakie Cejrowski utrzymuje z prawicowymi publicystami. Dziennikarz "Newsweeka" wymienił tu nazwiska Piotra Semki, Piotra Zaremby, braci Karnowskich (wszyscy "Uważam Rze" - przyp. K.B.). Cejrowski twierdzi, że żadnego z nich nie zna osobiście. Jednego z braci Karnowskich nazywa "kłamczuchem", co więcej, z tego powodu "[Karnowski] nie powinien przyjmować Komunii Świętej".

Chodzi tu o wywiad z Wojciechem Cejrowskim, jaki jeden z braci Karnowskich miał opublikować bez wiedzy podróżnika. Cejrowski nazywa to "fałszerstwem i nieprzyjemnością". Podróżnik, znany z programu "Boso przez świat", szanuje za to Rafała Ziemkiewicza i Krzysztofa Skowrońskiego.

Wojciech Cejrowski został następnie poproszony o zdefiniowanie swoich wrogów. Wymienia tutaj Niemcy, Rosję i Unię Europejską, nazywając ich także "wrogami swojej Ojczyzny". Przy czym dodaje, że "Tuski, Zdradki i Padalce mają wobec Rosji syndrom sztokholmski" (stan psychiczny zaobserwowany, np. u ofiar porwań, które z czasem zaczynają odczuwać sympatię wobec porywaczy - przyp. K.B.). Cejrowski kończy wątek, wymieniając środowiska, które mają zwalczać go od lat. Są to według niego "Gazeta Wyborcza i pederaści".

Następnie rozmowa została skierowana na kwestię religii, odnosząc się do ostatnich wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego o buddyzmie.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

MG
  • MG
  • 19.05.2012 03:49

Jeśli uważacie, że Pan Cejrowski mówi nie prawdę o buddyzmie to wejdzie na wikipedię, hasło: OPĘTANIE, rozdział: INNE RELIGIE. Tam macie wszystko jasno napisane, że mnisi modlą się, próbując udobruchać diabły. Skoro to prawda to dlaczego czepiacie się Cejrowskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 17.03.2012 10:26

z niesmakiem patrzę jak cejrowki opluwał inne religie taki czowiek nie powinien istnieć na scenie publicznej...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewitko
  • Ewitko
  • 16.03.2012 16:22

Pan Cejrowski jest zawsze sobą .Bóg dal Mu dar madrosci, celne slowo ,jesli niekiedy zadufani w sobie poczuja sie urazeni ,to tylko powinni "bic sie w piersi " Nie wypada zeby nie szanowac człowieka renesansu jakim jest Pan Cejrowski.Cieszmy sie ze wsrod nas jest tak zacny czlowiek. Nie ulegajcie nienawisciom do katolikow chyba ze chcecie miec rewolucje w rodzaju francuskiej, rosyjskiej czy tej lipcowej w Hiszpanii. zastanowcie sie Panstwo komu o to chodzi zebysmy sie nienawidzili ? czy naprawde nie mamy nic innego do zrobienia , tylko wzajemnego opluwania się ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 15.03.2012 20:01

Cejrowski,jest ciekawszy od faryzeuszy na smyczy.Artykułują tylko dwa słowa:ciemnogród i mohery.Akademik Pawłow ,a odruch!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala
  • ala
  • 15.03.2012 17:53

kim jest cejrowski .. angażował sie w posła jurka to ten który głosił ze przykładem obrońcy praw człowieka jest.... pinochet... ten z chile ...nawet był w londynie i protestował..czyli ciemnogród

Komentarz został ukrytyrozwiń
córcia
  • córcia
  • 15.03.2012 17:14

o podrózach i to wszystko.... rzeczywiście jak cejrowski zaczyna mówić o czym innym to jak czowiek z ciemnogrodu!!!tematy polityczne naukowe i społeczne powinny być dla niego tabu!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 15.03.2012 15:45

Z poglądami Pana Wojciecha Cejrowskiego ( choć nieraz mowa jego jest trudna i przaśna ) jest mi jednak po drodze bardziej aniżeli z tymi co niby przewodnikami ku powszechnemu i ogólnoplanetarnemu balsamowi dusz , nirwanie w rzeczy samej , chcą być . Czy mam wierzyć , że ci ostatni , są bezinteresownie postępowi i to co czynią to czynią dla tegoż powszechnego dobra czy może jednak na zgubę ?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

jego program to dno niech sobie najpierw pooglada kanaly NG;HISTORY;DISCOVERY

Komentarz został ukrytyrozwiń
Andrzej
  • Andrzej
  • 14.03.2012 21:10

Lubię programy podróznicze pana Cejrowskiego. Ale jak wypowiada się na tematy polityczne, społeczne czy gospodarcze, to mam wrazenie,że wyjechał w świat z Ciemnogrodu. Pan Cejrowski to typ szczególnego anarchisty, nie uznjącego świata z regułami funkcjonowania współczesnej cywilizacji.. Jego teoria funkcjonowania państwa z pewnością nadawłaby się na wykłady dla plemion zamieszkałych w odciętych od świta regionów. Swiat ludzi i polityki, widzi w kolorach czarnych i białych. Jednym słowem urodził się za późnoi to o co najmniej dwa tysiaclecia, najlepiej czułby się w epoce kamienia łupanego.