Facebook Google+ Twitter

Cel uświęca środki. Pomóżcie mi wygrać!

Wszystkie moje chore dzieci, które poleciały pod chmury z pomocą Zielonych Aniołów odzyskały grunt pod stopami. Jest szansa wysłać tam jeszcze kilkanaście. Pomóżcie mi proszę wygrać drugą nagrodę w konkursie Ibupromu.

 / Fot. Marta ŚwiączkowskaO akcji na rzecz dzieci z Kliniki Transplantacji Szpiku, Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu napisałam na łamach Wiadomości24.pl już trzy artykuły. Dzięki moim staraniom i wsparciu Zielonych Aniołów - pod chmury poleciało 8 dzieci. Mam kontakt z rodzicami. Wszyscy zgodnie twierdzą, że ich dzieci oszalały ze szczęścia. Zdecydowanie odzyskały pewność siebie, utraconą poprzez chorobę - białaczkę lub inny rodzaj nowotworu.

Najbardziej pomogły im słowa uznania po skoku. Znajomi, koledzy i rodzina niejednokrotnie wyrazili niekłamany podziw dla wyczynu takiego człowieka. Ponadto u każdego pojawiło się jasne słowo PRZYSZŁOŚĆ. Każde z nich deklaruje, że poleci jeszcze raz. Jaki wniosek? Moja pozytywna adrenalina działa i warto to robić.

Następna akcja została zaplanowana na wrzesień. Potrzebne są środki finansowe. Oczywiście sporo ludzi mnie wspomogło przy poprzednich dwóch akcjach za co serdecznie dziękuję, ale muszę je gromadzić nadal.

Mój pierwszy krok w chmurach / Fot. Robert JacyszynTymczasem pojawiła się niespotykana okazja. Firma US Pharmacja poprzez TVP i internet ogłosiła konkurs "Ibuprom dla niepokonanych". Jest do zdobycia 10.000 zł. Otrzyma je ten, na kogo internauci oddadzą najwięcej głosów. Założyłam taki blog, nazywając mój profil POZYTYWNA ADRENALINA.

Deklaruję, że całą wygraną przeznaczę na dzieci. Proszę zatem o głosy. Można zagłosować raz dziennie z jednego e-maila, aż do 24 sierpnia 2009 r. Liczy się konto pocztowe, a nie IP komputera. Głosowanie jest nieco utrudnione. Należy odnaleźć bloga, a następnie kliknąć GŁOSUJ NA PROFIL, potem wpisać adres e-mail. Na naszą skrzynkę zostaje wysłana wiadomość, którą należy otworzyć i w niej kliknąć słowo GŁOSUJ. Ponownie wracamy na stronę konkursu gdzie trzeba przepisać kod z obrazka i otrzymać komunikat, że głosowanie odbyło się prawidłowo.
Dopiero wtedy głos jest ważny.


Link do mojego profilu: pozytywnaadrena.dlaniepokonanych.pl

Kończąc ten materiał stwierdzam - mój profil odwiedziło 3130 (!) ludzi pozostawiając 178 ważnych głosów. Serdecznie proszę o pomoc. Konsultowałam się z moimi przemiłymi znajomymi
ze strony Wiadomości24.pl, którzy uznali, że mogę z takim apelem zwrócić się do wszystkich.

Cel uświęca środki.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (39):

Sortuj komentarze:

43 271

Ja wpisywałem kod 2 razy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ze względu na takie profile jak "smutny programista". którzy chciał sprawdzić swoje umiejętności informatyczne zostały wprowadzone utrudnienia. Do nich należy niestety to, ze pierwszy kod nie działa. Najlepiej jest stosować opcję głosuj, aż ukaże się czytelny kod .
Bardzo dziękuję wszystkim za wytrwałość i pomoc

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za 5 razem się udało, ach te kody :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgodnie z obietnicą informuję o akcji w TVP. Reportaż poszedł wczoraj( widocznie komuś się wtorki pomyliły)

do obejrzenia jest w wersji internetowej chociaż trochę długo się ładuje. Nadal proszę o głosy. Zobaczcie na tym filmie czy warto



http://ww6.tvp.pl/17082,20080519718148.strona

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdzie nie spadamy ;)
Fruniemy w górę, przodując o przeszło 500 głosów więcej ku radości dzieci, których leczenie wspomagasz dawką adrenaliny w spełnianiu marzeń.
Cel wysoce humanitarny musi mieć wysokie miejsce w rankingu.
Głosujemy dalej i trzymamy kciuki za powodzenie akcji !!!
http://dlaniepokonanych.pl/ranking.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

jest OK
głosujemy do celu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję pomysłu - oczywiście popieram i głosuję. Zamieściłem stosowną informację w Gablotce Szkolnej, pod adresem http://www.szkola.firmowa.eu/news.php?readmore=1678

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie witam! Ja też piszę bloga na Niepokonanych, a że pracuję dla ludzi i widzę ilu z nich niezwłocznie potrzebuje pomocy postanowiłam pisać a nuż zostanę nagrodzona. Pani cel jest piękny dlatego na pewno zagłosuję. Ale gdyby ktoś mógł zagłosować na mój byłabym ogromnie wdzięczna. Oto link:
http://wodniczka.dlaniepokonanych.pl/blog/wodniczka/index.htm
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damy!)) a glosować można 1 x dziennie z kilku adresów e-mail )))....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam wszystkich . Dzięki pomocy wielu życzliwych i wspaniałych ludzi znów jestem NIEPOKONANA na 1 miejscu!!! Głosują przyjaciele w USA, na Węgrzech, w Niemczech. Poniżej cudowny e-mail jaki dostałam ze Słowacji.

Klikam.
> To je nadherny napad. Som rada, ze taki ludia existuju, hned mi je
> lepsie, a to som zdrava a neskocila som - dakujem za pozitivnu energiu,
> aj ked sprostredkovane.
>
> Aj zajtra kliknem..........


proszę więc abyście Państwo nadal "zajtra klikali"...:))) można głosować 1X dziennie do 24.08 z KAŻDEJ skrzynki e-mail. Nawet jeśli miałaby być ona założona wyłącznie na potrzeby konkursu. TEN CEL UŚWIĘCA ŚRODKI.


Głosują moje podniebne dzieciaki i ich cale rodziny. Matki mówią, że maluchy są jak w transie-żyją tym konkursem na maxa.

W związku z likwidacją Działu promocji w mojej firmie w piątek zostałam zwolniona z pracy. Muszę więc szukać innych środków na finansowanie mojej "pozytywnej adrenaliny"
Jeśli wygram te 10.000 to we wrześniu poleci w chmury ok. 20 dzieci.


Damy radę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.