Facebook Google+ Twitter

Celine Dion zaśpiewa na Błoniach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-05-08 11:11

28 czerwca na krakowskich Błoniach, odbędzie się wielkie wydarzenie muzyczne, czyli koncert Celine Dion. Wśród patronów koncertu są serwisy internetowe www.naszemiasto.pl i www.wiadomosci24.pl. Koncert znanej artystki cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że organizator postanowił uruchomić dodatkowe kanały sprzedaży biletów na koncert. Szczegóły w tekście.

 / Fot. Fot. materiały organizatoraCeline zaśpiewa 28 czerwca na krakowskich Błoniach w ramach pierwszej edycji festiwalu May B Kraków – Muzyczne Wydarzenie Krakowa. Na potrzeby show wybudowana zostanie od podstaw arena koncertowa. Ponad 60-tysięczna publiczność będzie miała okazję usłyszeć na żywo, uznany za jeden z najpiękniejszych głosów świata i podziwiać niesamowity 2-godzinny show artystki. Oprócz hitów ze swojej najnowszej płyty „Taking Chances”, takich jak „Alone”, czy tytułowe „Taking Chances”, zaśpiewa swoje największe przeboje m.in. „I’m Alive”, „It’s All Coming Back to Me Now”, „I Drove All Night”, „The Power of Love”, „All by Myself”, „Because You Loved Me”, „I’m Your Angel” oraz kultową piosenkę z filmu Titanic „My Heart Will Go On”, a także wiele innych utworów w niezwykłych aranżacjach.

Show reżyserowany jest przez Jamiego Kinga (producenta tras koncertowych Madonny – Confessions Tour oraz Cristiny Aguilery – Back to Basis Tour) łączy w sobie niesamowity głos i charyzmę Celine Dion z zapierającymi dech w piersiach efektami wizualnymi, przenikającymi się barwami kolorów, pięknymi kostiumami, tańcem i efektem zaskoczenia widza.

Spektakl jest podzielony na 4 części; soulową, rockową, część gdzie Celine przedstawiona jest jako ikona mody oraz część zainspirowaną kulturami świata m.in cygańską, hiszpańską i arabską. Razem z Celine na scenie występuje grupa utalentowanych tancerzy.

Celine Dion specjalnie dla potrzeb tego widowiska nagrała kilkanaście wideoklipów, które towarzyszą jej na scenie podczas muzycznej podróży przez własną karierę. Scena oraz scenografia widowiska składają się m.in. z 20 gigantycznych ekranów diodowych, z których jeden usytuowany jest na orbicie sceny.

Ze względu na dwujęzyczny charakter repertuaru i kariery Celine Dion oraz uwarunkowania techniczne trasy koncertowej Jamie King musiał wyreżyserować i ułożyć choreografię do trzech oddzielnych scenariuszy tego wielkiego widowiska. Jeden (grany w większości krajów) napisany jest do zestawu anglojęzycznych przebojów Celine Dion i jest realizowany na scenie w formie okręgu przy użyciu całego systemu mobilnych ekranów diodowych i podnośników. Drugi scenariusz przewiduje tę samą scenę, ale zawiera około 10 przebojów Celine Dion po francusku. Ten scenariusz wykorzystywany jest podczas koncertów we francuskojęzycznych krajach. Trzeci scenariusz i aranżacja, znacznie mniej złożone technicznie, używane są w miejscach gdzie przewidziane są mniejsze koncerty i gdzie nie ma możliwości transportu lub wybudowania skomplikowanej technicznie sceny. Fani w Polsce będą mieli okazję podziwiać show Celine Dion na krakowskich Błoniach w całej okazałości.

***
Bilety do kupienia: www.bileteria.pl www.stereo.pl, ticketonline.pl,ticketportal.pl,eventim.pl, ebilet.pl,ticketpro.pl, www.maybkrakow.pl, kasy Teatru Bajka w Warszawie, sieć sklepów Media Markt i Saturn w całym kraju, Punkty Sieci Informacji Miejskiej w Krakowie, salony Empik w całej Polsce, wybranych salonach Ruch. ticketpro.pl

Więcej informacji na www.maybkrakow.pl

Oprócz wielkiego show Celine Dion, przez cały dzień widzowie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach i atrakcjach, odbywających się bezpłatnie na terenie Miasteczka May B Kraków oraz festiwalu Smak Krakowa, zlokalizowanych w trójkącie Błoń u zbiegu ulic 3 maja i Focha. / Fot. Fot. materiały organizatora

Od godz. 10.00 na gości będą czekały atrakcje w Miasteczku May B Kraków, wśród których znajdą się m.in.
- Strefa Celine Dion, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z karierą i życiem scenicznym artystki, obejrzeć zdjęcia i pamiątki,
- Strefa Urody, gdzie bezpłatnie będzie można wykonać makijaż, skorzystać z konsultacji profesjonalnych wizażystów, kosmetologów i stylistów (również dla Panów),
- Strefa Vivy i Strefa Party z wieloma atrakcjami,
- Sportowa Strefa Tyskiego,
- Multimedialne Miasteczko RMF FM,
- Strefa Naszego Miasta,
- Strefa Zabaw dla dzieci, a także wiele niespodzianek i atrakcji dodatkowych.

Całodniowy pobyt w Miasteczku May B Kraków uświetnią występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, odbywające się na specjalnej scenie muzycznej miasteczka w Wielkiej Strefie Muzyki. Na gości będą czekały także wyborne kuchnie świata oraz atrakcje towarzyszące w strefie sąsiadującego festiwalu Smak Krakowa.

Produkcja: Andromeda Art – The Entertainment Company of Poland
Koprodukcja: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Miasto Kraków

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.