Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7989 miejsce

Celiński: Korwin-Mikke jest chory psychicznie. Będzie proces?

Według Andrzeja Celińskiego, Korwin- Mikke jest chory psychicznie i zachowuje się tak, jakby miał żółte papiery.

 / Fot. By Polimerek (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC-BY-SA-2.5-2.Andrzej Celiński powiedział w "Faktach po faktach", że Janusz Korwin-Mikke jest chory psychicznie. Lewicowy polityk uważa lidera KNP za człowieka szalonego, a jego poglądy za kontrowersyjne. Celiński powiedział, że lider KNP zachowuje się tak jakby miał "żółte papiery". Obecny w studiu Roman Giertych wyraził ciekawość, czy Andrzej Celiński wytoczy Korwinowi proces.

Według Romana Giertycha sukces polityczny Kongresu Nowej Prawicy kończy niemoc koalicyjną Prawa i Sprawiedliwości w Sejmie. Giertych uważa, że oba ugrupowania mogą w przyszłości utworzyć wspólny rząd.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

"Przedsiębiorca się dwa razy zastanowi, zanim wybuduje elektrownię jądrową, węglową, wodną itd. Państwu nie wolno się mieszać w sprawy energetyczne, a powinni robić to kapitaliści" - powiedział ISBnews Korwin-Mikke.

Niezwykle słuszna idea, bo Mikkemu już się sprawdza -
zbudował sobie własnie elektrownię, zasilaną wodolejstwem. Kręci mu się wszystko pod wysokim napięciem i tylko czekać, jak nastąpi przepięcie, bo bezpieczników sobie facet nie wbudował.

Dla mniej przedsiębiorczych pozostaną dynama od rowerów, a potem biedniaki zrobią rewolucje bolszewicką i dynama tym kapitalistom znacjonalizują.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elżbieto może wreszcie ktoś powinien Korwina o to zapytać. Spomiędzy głupich rozmów o gwałceniu udało mi się wychwycić jedynie, że zus nie może być ot tak zamknięty - ludzie którzy płacili składki przez kilkadziesiąt lat muszą dostać swoje pieniądze. Na chwile obecną chodzi jedynie o zniesienie przymusu składek dla osób które tego nie chcą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Marcinie
zgoda , to proszę mi powiedzieć kto będzie płacił renty , zasiłki chorobowe i inne świadczenia jak zamkniemy ZUS ? Ucierpią chorzy , niepełnosprawni [ JKM opowiedział się o tej grupie ludzi ] i ubodzy . Solidaryzm społeczny znowu się kłania .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartku
w USA nie płacą i nie mają ubezpieczenia . 50 mln Amerykanów nie ma żadnego ubezpieczenia przez nierozsądek . W razie wypadku samochodowego czy nawet zawału serca uzyskują pomoc za gigantyczne pieniądze .
W dużych firmach mają ubezpieczenia zbiorowe . Zwolnieni z ubezpieczenia zdrowotnego są emeryci i bardzo biedni ludzie .
Obama robił rewolucję ubezpieczeniową ale nie śledzę jej losów .Do tej pory nie istniała państwowa ochrona zdrowia w USA .
Co mnie zdziwiło ? Statystyczny Kubańczyk żyje dłużej od Amerykanina .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elu, niech mi pani zatem powie jakim cudem USA wciąż działa nie mając żadnych państwowych składek na służbę zdrowia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elżbieto do tego właśnie potrzeba debaty. Tylko prawdziwej a nie jakichś głupich zaczepek, ktoś powinien usiąść, policzyć to. Typowy wyborca KNP odpowiedziałby pani, że przez tysiące lat nie było zusu i jakoś cywilizacja nie upadła. I miałby rację.
Program KNP jest zbieżny m.in z programem Centrum im. Adama Smitha, to jest zbyt poważna sprawa żeby zbywać ją jakimiś zaczepkami, bo kompromituje się w ten sposób nie Korwin a kto inny ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie doktor Celiński powiedział, co wiedział.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polityk , który proponuje zniesienie podatków , zniesienie składek na ZUS , zniesienie składek na NFOZ może liczyć na poparcie tych którzy nie mają pojęcia o funkcjonowaniu państwa .
W przypadku choroby koszty ponosi pacjent a koszty idą w tysiące złotych . Będzie brał kredyt na leczenie ? Pan Korwin - Mikke zapomniał o solidaryzmie społecznym ?
Pozbawić kobiety prawa wyborczego to kolejny absurd .
Takie kontrowersyjne wypowiedzi można mnożyć .
Na Fb wchodzą nastolatki bez prawa wyborczego . Podoba im się mocny język JKM .
0k 50 - 60 tys wyborców nie powala . Celiński ma rację .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ci ludzie naprawdę nie wiedzą, że takie gadanie właśnie tylko dodaje KNP zwolenników?
Czy ci ludzie nie wiedzą co to protest społeczny? Obserwuje profil Janusza Korwina Mikke na FB. Wczoraj 345 tys dzisiaj już 356 tys fanów. Tylko tak dalej ;) Wyborcy KNP głosują na nich ze względu na program gospodarczy tej partii a nie kontrowersyjne wypowiedzi lidera. Tymczasem to w ogóle nie pojawia się w mediach. Posadziliby jakiegoś ekonomistę, który wykazałby, że założenia libertariańskie są złe, zaczęliby traktować Korwina poważnie- może coś by się zmieniło, a tak. Tylko nabijają mu popularności :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiam się nad "pijarowską" skutecznością "szalonych" wypowiedzi, do pewnego stopnia pozwalają nieustannie przypominać o swoim istnieniu, ale na dłuższa metę nie przynoszą sukcesu. Demokracja jest kosztowna. Metoda krytykowania wszystkiego i wszystkich zaś jednym ze sposobów aby dać znać wyborcom o sobie. Zadaje sobie sporo trudu aby w takim posiewie jedna dostrzeć jednak źdźła mądrości. Skrót KNP zlewa się z KPN. Potencjalnie niemoc może się skończy, Polacy czekają na polityków w mocnych nie w mówieniu czy pieniactwie ale w działaniu dla rozwoju Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.