Facebook Google+ Twitter

Celtycka muzyka i taniec zagoszczą we Wrocławiu już w piątek

W najbliższy piątek w ramach Ethno Jazz Festival w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się taneczno-muzyczne przedstawienie Beltaine&Comhlan Celtic Motion Project, oparte na muzyce celtyckiej.

Plakat promujący wydarzenie / Fot. materiał prasowy agencji FunPRBeltaine&Comhlan Celtic Motion Project to połączenie irlandzkiej i bretońskiej muzyki z tańcem celtyckim na żywo w nowoczesnej aranżacji.

Tabla, cajon, darabuka, djembe to tylko niektóre z instrumentów wykorzystywanych przez zespół Beltaine, będący jednym z ciekawszych polskich zespołów folkowych. Beltaine w swojej twórczości łączy brzemienia muzyki irlandzkiej, bretońskiej i galicyjskiej. Zespół jest stałym bywalcem zarówno polskich, jak i zagranicznych festiwali.

Beltaine&Comhlan Celtic Motion Project to nie tylko muzyka. Występ uzupełni formacja taneczna Comhlan, najdłużej istniejąca w Polsce grupa taneczna tego typu. W czasie imprezy Comhlan zaprezentują własne układy układy taneczne, w których wystąpią we własnoręcznie haftowanych strojach.

Beltaine&Comhlan Celtic Motion Project odbędzie się w już w piątek, 13 listopada o godzinie 20 w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Bilety na to wydarzenie w cenie od 35 - 60 zł można nabyć w wybranych punktach na terenie Wrocławia oraz w salonach Empik i sklepach MediaMarkt na terenie całej Polski. Więcej informacji na stronie ethnojazz.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 09.11.2009 16:52

Uwielbiam klimaty celtyckiej muzyki. Gdy ją słucham wpadam w niezwykły, nieco melancholijny nastrój. Przed oczyma stają mi wrzosowiska, "Wichrowe wzgórza"....... :-)) 5* Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.