Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

418 miejsce

Cena łajna a koszt praworządności [zdjęcia]

Krowa to ma życie, kręci mordą, produkuje mleko oraz nawóz, którego wartość rośnie wraz z produktami "Bio". Zapłacę za to łajno dwa razy. Ludzie mają pracę, krowy eleganckie szambo, Alpy niezakłócony zapach, a prawo swoją realizację.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jest stara obora, są młode krowy, jest łajno. Narciarze od lat omijają  to miejsce. Zderzenie z kupą gnoju do przyjemnych nie należy, a trasa jest tuż obok. Fot. B. Romer Kukulska
Jest stara obora, są młode krowy, jest łajno. Narciarze od lat omijają to miejsce. Zderzenie z kupą gnoju do przyjemnych nie należy, a trasa jest tuż obok. Fot. B. Romer Kukulska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Człowiek ważniejszy od krowy a miejsce zwierząt tam gdzie on im wyznaczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro!

Gdybyśmy chcieli na to spojrzeć humorystycznie to można by było powiedzieć, że to śmierć ekologiczna. Makabryczny to humor.

Komentarz został ukrytyrozwiń

akurat czytam o tym jak rolnik wpadł do takiego zbiornika głębokiego na 2 metry, niestety zanim się wykaraskał to zemdlał. Kolega wezwał pomoc i zszedł mu pomóc. Ale natychmiast stracił przytomność. Gdy pomoc nadeszła obaj rolnicy nie żyli. Gazy okazały się śmiercionośne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja, gdy byłem pierwszy raz w pewnym kołchoźniczym miasteczku, dawnego bloku socjalistycznego, dziwiłem się, skąd pochodzi tak duszący zapach amoniaku. Okazało się że słoma po kombajnach, pozostawała na polach, gdzie spokojnie sobie gniła. Smród, który był tak gryzący, po pewnym czasie był już do zniesienia.

Lecz Pani zdjęcia po prostu zachwycają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się z zadowolonych czytelników i dziękuję za ciepłe słowa. Budowa już zakończona, na powierzchni nie ma śladu po wielkiej akcji. Mała stara obora czeka na mieszkańców na zimę. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy fotoreportaż. Z przyjemnością obejrzałem. Podatnik zapłaci za tę akcję z parę groszy, za to cenny naturalny surowiec (to nie jest ironia) ani się nie zmarnuje, ani nie będzie nikomu przeszkadzał. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniały reportaż. Pokazuje, że praworządność bywa czasem "praworządnością", niezależnie od szerokości geograficznej. A to, że wszystko kosztuje jest niby truizmem, ale wielu ludzi nie zawsze to rozumie albo raczej nie chce przyjąć do wiadomości i... żąda np. pełnej gwarancji za niezbyt kosztowny wyrób, powołując się, że drogi konkurencyjny ją posiada.
Moja najwyższa ocena.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękna galeria i ... samo życie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli rzeczywiście się komuś kojarzy analogia, to jest to wyłącznie jego osobisty odbiór, albowiem to absolutnie niezamierzone, przypadkowe zbieżności. Praworządność nie jest za darmo. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyobraźcie sobie, otrzymałam sygnały , że kilku osobom reportaż kojarzy się z sytuacją polityczna w Pl.

Alpy zawsze wychodzą pięknie na fotkach, jeśli nie toną w chmurach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.