Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2228 miejsce

"Cena sławy": Polski show-biznes w krzywym zwierciadle

Mówi się, że wakacje to sezon ogórkowy. Są miejsca, w których ta teoria jednak się nie sprawdza. Jednym z nich bez dwóch zdań jest plan powstającego właśnie serialu "Cena sławy".

To projekt komediowy, ale nie zabraknie w nim wątków sensacyjnych i dramatycznych. Serial ma za zadanie przedstawić w krzywym zwierciadle świat show-biznesu. Akcja toczy się w największej mierze w Warszawie. Ciekawostka jednak jest, że na potrzeby serialu stworzona została fikcyjna wieś - Januszowo. Jeśli chodzi o fikcyjne miasta na mapie Polski, niemal automatycznie nasuwa się pytanie, czy Januszowo cieszyć będzie się wśród fanów tak wielkim zainteresowaniem jak choćby Grabina ("M jak Miłość"), czy Leśna Góra ("Na dobre i na złe"). Tych miast przecież nie ma, a zna je każdy wierny telewidz.
Powstaje serial
W rolach głównych pojawia się: Teresa Gałczyńska (Diwa), Agnieszka Brzezińska (Kryśka), Zbigniew Buczkowski (tata Kryśki), Daniel Szczypa (Cezary) oraz Wiesław Kowalski, (Artur). Co ciekawe, Agnieszka Brzezińska jest nie tylko odtwórczynią jednej z głównych ról, ale obok Grzegorza Dziewanowskiego jednym z twórców całego projektu.

"Ludzie postawili między sobą przeszkodę. Jej nazwa to kariera" - to hasło przewodnie "Ceny sławy".

Będziecie oglądać?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.