Facebook Google+ Twitter

Cenimy piękne kobiety. Nie ma już biletów na Miss World

Jeśli ktoś chce zobaczyć na żywo najpiękniejsze kobiety świata nie ma na to już szans. Widzowie płacili za bilet od 250 euro do 1.500 euro, czyli od tysiąca do 6 tysięcy zł.

Widzowie kilkudziesięciu krajów zobaczą sobotni finał Miss World w telewizji, w Polsce imprezę transmituje telewizyjna Dwójka i TVP Polonia. Podczas konkursu wystąpią m.in. zespoły Westlife oraz Bee Gees, wciaż nie ma potwierdzenia, czy zaśpiewa Edyta Górniak.

Sobotni finał konkursu w Sali Kongresowej obejrzy prawie 3 tysiące osób. - Mimo wysokiej ceny, bilety cieszyły się dużym zainteresowaniem - mówi Agnieszka Krakós, z biura prasowego konkursu Miss World 2006.

- Transmitowaniem gali zainteresowanych było około 150 stacji z różnych kontynentów. Dzisiejsze “Życie Warszawy” podało, że przekazem finału zainteresowanych jest zaledwie 65 stacji telewizyjnych. – To nieprawda – zaznacza Agnieszka Krakós.

Warszawskie Biuro Miss World nie potrafiło jednak powiedzieć jakie to będą stacje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Może masz rację, ale dzisiaj specjalnie przyglądałem się paniom na ulicach Gdyni. Myślę, że nasz patriotyczny pogląd, że Polki są najładniejsze, jest przesadzony. Owszem, zdarzają się ładne, ale procentowo to żadna rewelacja. Być może ładniejszych jest więcej (procentowo) niż w Norwegii czy Holandii, ale to robi wrażenie na Norwegach czy Holendrach. Natomiast jeśli my spacerujemy wśród łądnych całe życie, to nam się poziom oceny przesuwa. Jak z bogactwem - u nas bogaty Polak bylby średniakiem w USA...
Zresztą, najładniejsze już wyjechały na Zachód w poszukiwaniu mężów, przygód i pracy. Zostały najporządniejsze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

a jawiem... nie wszystkeiz nich sa takie piękne. Ładniejsze chodzą po polskich ulicach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.