Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27496 miejsce

Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach zaprasza

Zbiory muzealne z drugiej dekady osiemnastego wieku, takie rarytasy możemy zobaczyć w Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Sikawki i motopompy, łodzie i amfibia, ubiory ochronne i mundury wyjściowe, to zaledwie ułamek tego, co dzięki uprzejmości pracowników i wystawców Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, mogę zaprezentować.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Historia powstania Muzeum w Mysłowicach sięga 1975 r., a założycielami było środowisko pożarnicze i władze administracyjne. Od 1991 r. mieści się w obecnym gmachu przy ulicy Stadionowej. Fot. Piotr A. Jeleń
Historia powstania Muzeum w Mysłowicach sięga 1975 r., a założycielami było środowisko pożarnicze i władze administracyjne. Od 1991 r. mieści się w obecnym gmachu przy ulicy Stadionowej. Fot. Piotr A. Jeleń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Także w muzeum wyeksponowane są fotogramy przedstawiające ratownictwo wodno-nurkowe, górskie, chemiczno-ekologiczne, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ładne zdjęcia. Straż pożarna ratuje nie tylko przed ognie ( a właściwie z ognia), ale również przy powodzi i innych trudnych dla jednoznacznego określenia zagrożeniach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.