Facebook Google+ Twitter

Centrum Inicjatyw Artystycznych "Talent" rozpoczyna nowy sezon

22 września odbyła się konferencja prasowa, na której prezes Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Artystycznych "Talent" przedstawił co stowarzyszenie będzie robić w nowym sezonie.

 / Fot. Damian Leciak
Organizacja ta działa już od ponad roku. Wcześniej istniała pod nazwą "Talent szuka talentu".
28 marca 2010 roku w klubie muzycznym Roxy nastąpiło oficjalne otwarcie stowarzyszenia, które aktualnie nosi nazwę Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Artystycznych "Talent".

Centrum powstało po to by promować młode talenty w dziedzinie mody, muzyki, plastyki czy fotografiki. Stowarzyszenie oprócz promowania młodych talentów, organizuje również różne wystawy, koncerty, pokazy tańca.

W tym roku Centrum Inicjatyw Artystycznych już w październiku organizuje imprezę na dzień nauczyciela. Dla nauczycieli z różnych szkół wystąpią młodzi utalentowani wychowankowie tegoż centrum. W grudniu będzie organizowało imprezę mikołajkową.
Stowarzyszenie ma zamiar zorganizować kurs dla konferansjerów.

Wszyscy młodzi ludzie, którzy chcą pomóc Centrum Inicjatyw Artystycznych i mają pomysły na ożywienie kultury w Częstochowie są mile widziani.

Od tego roku imprezy będą organizowane raz w miesiącu albo raz na dwa miesiące po to aby taką imprezę bardzo dobrze przygotować i rozreklamować.

Więcej informacji na temat stowarzyszenia można obejrzeć na tych filmach
http://www.youtube.com/watch?v=9qMtMq9OuIk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.