Facebook Google+ Twitter

Centrum Nauki Kopernik szuka zdjęć do ekspozycji

Do 10 września 2010 roku można przesyłać zdjęcia, które znajdą się w jednej z ekspozycji. Centrum szuka aż tysiąca fotografii, które mają uzupełnić eksponat o nazwie "Niekończąca się historia".

 / Fot. materiały promocyjneWystawa "Niekończąca się historia" autorstwa Marka Sułka będzie się składać z kilku "pancernych" kul, w których znajdą się fotografie przesłane przez zainteresowanych ludzi.

Tematem są informacje o ważnych momentach w życiu ludzi z początku XXI wieku. Wyboru fotografii dokona sam autor.

Eksponat będzie prezentowany w galerii stałej Centrum Nauki Kopernik, w Warszawie, przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 20.

Jak ma wyglądać wystawa?

Główny obiekt przypomina ogromny meteoryt, w którego wnętrzu ukryte zostaną przesłane fotografie. Eksponat pełniący funkcję kapsuły czasu będzie zawierał zdjęcia dokumentujące ważne chwile w życiu człowieka, takie jak: ślub, narodziny, święta, urodziny, wakacyjna wyprawa, zdanie egzaminu, zakup samochodu itp. Wszystko to zostanie zamknięte w zbiór ludzkich przeżyć. Wnętrze zostanie udostępniona publiczności dzięki znajdującemu się w kuli systemowi wizjerów i okienek.

Jak przesłać zdjęcie?

Każdy, kto chcę wziąć udział w tworzeniu eksponatu może przesłać dowolną ilość własnych fotografii do 10 września 2010 roku. Akceptowana jest jedynie forma cyfrowa o rozdzielczości 800x600 pikseli i o rozmiarze nie mniejszym niż 0,5 MB. Następnie należy przesłać je e-mailem na adres foto@kopernik.org.pl

Fotografie nie mogą zawierać treści dotyczących poglądów politycznych, przekonań religijnych, przynależności wyznaniowej, partyjnej lub związkowej oraz treści naruszających powszechnie przyjętych norm obyczajowych.

Zgłoszenia mogą wysyłać jedynie osoby pełnoletnie, osoby niepełnoletnie muszą uzyskać zgodę rodziców.

Więcej informacji na stronie Centrum Nauki Kopernik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.