Facebook Google+ Twitter

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odwiedziło już 5 milionów zwiedzających (wideo)

29 lipca próg Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przekroczył pięciomilionowy zwiedzający. Pierwszy moduł budynku został otwarty w listopadzie 2010 r.

 / Fot. By Wistula (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia CommonsW środę, 29 lipca, przez bramkę Centrum Nauki Kopernik wszedł pięciomilionowy zwiedzający. Był nim Jarosław Tomczykowski, student Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wśród deszczu confetti dyrektor placówki wręczył szczęśliwcowi kartę członkowską Klubu Kopernika. Daje ona całoroczny darmowy wstęp do Centrum dla dwóch osób bez konieczności stania w kolejkach, a także dostęp do przedpremierowych pokazów filmów, warsztatów, wycieczek do niedostępnych miejsc budynku oraz specjalne zniżki. - To jest bezprecedensowa liczba. Nie byliśmy w stanie tego przewidzieć - powiedział Robert Firmhofer, dyrektor CNK.

TVN24/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie miałem okazji zobaczyć, pewnie znajdę się w kolejnym milionie zwiedzających.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak naprawdę nie oznacza to, że pięć milionów osób do tej chwili odwiedziło CNK. No bo jak to weryfikowano? Ja sama, jak i wiele mi znanych osób było tam wielokrotnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.